“Ми всім спалили, що ти наркоман”: ображена Агата Муценіеце продовжує розкривати секрети Прилучного

Уже давно в світі шоу бізнесу ходили чутки про те, що екс-чоловік Агати Павло страждає від алкогольної, а можливо і наркотичної залежності.

Це пов’язано з тим, що на багатьох інтерв’ю він якийсь занадто активний, засмиканий, запальний. І тут в одному зі своїх Ютуб-проектів Агата раптово, а може і заплановано для себе, робить обмовку або жарт з приводу того, що Павло – наркоман.

Дружина Прилучного зізналася, що у нього була наркотична залежність

Муценіеце зізналася, що її колишній чоловік залежить від наркотиків

У вересні цього року Агата записала інтерв’ю з одним з режисерів фільму “У клітці “. Він сказав, що коли вперше прийшов на знімальний майданчик, Прилучний запитав у нього що у нього з наркотиками. Агата додала, що цей інтерес був викликаний бажанням придбати наркотики.

“Ми всім спалили, що ти наркоман “, – звернулася Агата в камеру, натякаючи, що говорить це свого колишнього чоловіка.

Відзначимо, після скандального розлучення Агата взяла на себе роль жертви – викладала відео в сльозах і скаржилася на Павла. Але, з іншого боку, це допомогло їй розвиватися в Ютубі – вона запустила кілька цікавих проектів, серед яких “Чесний розлучення “. Агата запрошує на шоу цікавих відомих людей, які пережили розлучення, і вони розповідають, як не втратити себе і почати жити далі, адже розлучення – досить сильний психологічний удар.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".