Стало відомо, скільки Наташа Корольова заробляє після скандалу зі зрадами Тарзана: доходи зросли

Скандал зі зрадами Тарзана оприлюднений на всю країну, а багато хто впевнений, що це спланована їх сім'єю акція для підняття власних доходів. Нарешті стало відомо, скільки Наташа Корольова заробляє після всього, що сталося.

За словами зіркового промоутера Сергія Лаврова, який займається організацією концертів і турів зірок естради, героїня статті може отримувати до 100 тисяч євро на місяць. Таку суму чоловік назвав в ефірі радіо «Комсомольська правда». Він упевнений, що гонорари виконавиці виросли саме завдяки сімейному розбрату.

Одне сценічне шоу приносить Корольовій від 8 до 10 тисяч євро, таких виступів щомісяця у неї може бути близько десятка. Також дохід приносять корпоративи, тому в цілому налічується дуже солідна сума.

Наташа Корольова на сцені

Лавров вважає, що не останню роль у фінансовому становищі Наташі зіграла історія зі зрадами її чоловіка Сергія Глушка. Почалося все з пропажі прикрас на 5 мільйонів рублів (1,8 млн гривень) і трьох тисяч євро готівкою. Сталося це після того, як Тарзан провів веселу ніч вдома з двома подружками.

Сергій Глушко і Наташа Корольова

Згодом одна з коханок заявила, що вагітна від танцюриста. Йдеться про 28-річну маловідому актрису Анастасію Шульженко.

Підозри в правдивості ситуації виникли, коли дівчина зробила тест на вагітність прямо в студії програми «Насправді» на Першому каналі. Результат виявився негативним.

Тест на вагітність Анастасії Шульженко виявився негативним

Ще менше довіри до історії у публіки залишилося через вихід нової пісні Корольової, яку вона анонсувала в соціальних мережах під постом, де ділилася сімейним одкровенням.

Анонс нової пісні Корольової

Промоутер зазначив, що на відміну від дружини, рейтинги Глушко ніяк не підвищаться — за один корпоратив він зараз просить 5-6 тисяч євро, однак попитом вони, м’яко кажучи, не користуються.

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.