Секрет молодості Алли Пугачової та Софії Ротару: хірург розповів про пластичні операції легендарних артисток

Легендам естради Аллі Пугачовій і Софії Ротару вже йде восьмий десяток, а вони до сих пір виглядають молодо і свіжо. У чому секрет молодості відомих артисток?

У телепередачі «Як стати красивою» відомий доктор в галузі пластичної хірургії Амжад Аль-Юсеф розповів, які процедури робили собі Пугачова і Ротару, щоб залишатися красивими. За словами хірурга, вони робили собі практично однакові операції.

Що стосується Алли Пугачової пластичний хірург вважає, що вона собі робила підтяжку обличчя, шиї і лоба, а також змінювала форму нижніх і верхніх повік. Такі процедури зробили обличчя стрункішим, підтягнутим, а кількість зморшок набагато зменшилася. Варто відзначити, дійсно, якщо порівнювати фотографії Пугачової десятирічної давності і зараз, то Примадонна стала виглядати навіть краще.

Алла Пугачова до пластики і після
Алла Пугачова до пластики і після

Відносно Софії Ротару Амжад Аль-Юсеф розповів, що вона зробила собі коригування форми верхніх і нижніх повік, підтяжку обличчя, шиї і лоба. Ці процедури зробили її обличчя молодим, свіжим і прибрали ефект насуплених брів і втомленого вигляду.

Софія Ротару до пластики і після
Софія Ротару до пластики і після

Також пластичний хірург зазначив, що процедури, які робили собі знамениті жінки були зроблені дуже якісно і є еталонами з точки зору пластичної хірургії. Саме тому Пугачова і Ротару змогли зберегти свою молодість, незважаючи на роки.

Схожі статті

Пісочний пиріг з волоським горіхом і темним шоколадом: ароматний десерт на кожен день, який готую без зусиль

Приготування ніжного пісочного пирога з волоським горіхом і темним шоколадом. Для його приготування використовується ароматне пісочне тісто. Цей десерт ідеально підходить для чаювання.

Святкові рулетики зі скумбрії у духовці: від одного вигляду слинка тече, що вже казати про смак та аромат!

Ця страва настільки смачна, наскільки й красива. А коли ви відчуєте її аромат, то полюбите і будете готувати не тільки на свята, а й для родинної або романтичної вечері.

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.