Секрет молодості Алли Пугачової та Софії Ротару: хірург розповів про пластичні операції легендарних артисток

Author name 29 Вересня 2020 в 15:09

Поділитися статтею

У чому секрет молодості Пугачової і Ротару?
У чому секрет молодості Пугачової і Ротару?

Легендам естради Аллі Пугачовій і Софії Ротару вже йде восьмий десяток, а вони до сих пір виглядають молодо і свіжо. У чому секрет молодості відомих артисток?

У телепередачі «Як стати красивою» відомий доктор в галузі пластичної хірургії Амжад Аль-Юсеф розповів, які процедури робили собі Пугачова і Ротару, щоб залишатися красивими. За словами хірурга, вони робили собі практично однакові операції.

Що стосується Алли Пугачової пластичний хірург вважає, що вона собі робила підтяжку обличчя, шиї і лоба, а також змінювала форму нижніх і верхніх повік. Такі процедури зробили обличчя стрункішим, підтягнутим, а кількість зморшок набагато зменшилася. Варто відзначити, дійсно, якщо порівнювати фотографії Пугачової десятирічної давності і зараз, то Примадонна стала виглядати навіть краще.

Алла Пугачова до пластики і після
Алла Пугачова до пластики і після

Відносно Софії Ротару Амжад Аль-Юсеф розповів, що вона зробила собі коригування форми верхніх і нижніх повік, підтяжку обличчя, шиї і лоба. Ці процедури зробили її обличчя молодим, свіжим і прибрали ефект насуплених брів і втомленого вигляду.

Софія Ротару до пластики і після
Софія Ротару до пластики і після

Також пластичний хірург зазначив, що процедури, які робили собі знамениті жінки були зроблені дуже якісно і є еталонами з точки зору пластичної хірургії. Саме тому Пугачова і Ротару змогли зберегти свою молодість, незважаючи на роки.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею