З однієї релігії в іншу: Хабенський, Понаровська, Гребенщиков та інші знаменитості, які змінили віру

Author name 29 Вересня 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Костянтин Хабенський, Ірина Понаровська, Борис Гребенщиков
Костянтин Хабенський, Ірина Понаровська, Борис Гребенщиков

Віра — це особиста справа кожного. Хтось вірить в небесні сили, хтось ні. Сьогодні пропонуємо поговорити про знаменитостей, які змінили релігію. У їх числі опинилися Костянтин Хабенський, Ірина Понаровська та інші.

Герої нашої сьогоднішньої статті зважилися на зміну віри з різних причин, починаючи від сім’ї і духовності, закінчуючи модними трендами.

Костянтин Хабенський

Зірка «Убивчої сили», «Нічного дозору», «Методу» та безлічі інших проектів у 2008 році пережив велике горе — померла його перша дружина Анастасія Смирнова. Причиною цього стала важка хвороба.

Костянтин вірив в чудесне зцілення коханої жінки, однак дива не сталося. Після її смерті актор зайнявся пошуками сенсу життя. Через шлях духовних пошуків і страждань знайшов він його в католицтві.

Константин Хабенский с покойной женой Анастасией
Костянтин Хабенський з покійною дружиною Анастасією

Юлія Волкова

Екс-солістка групи «Тату» в молодості вийшла заміж за мусульманина Парвіза Ясинова і згодом теж прийняла іслам. За її власними словами, обранець не наполягав на зміні релігії, вона сама до цього прийшла, адже її «завжди заворожували мечеті, спів мулли, жінки в паранджі».

Юлия Волкова с бывшим мужем Парвизом Ясиновым
Юлія Волкова з колишнім чоловіком Парвізом Ясиновим

Шлюб з Парвізом довго не протривав, а вже через кілька років після розлучення Юлія повернулася до православ’я, що супроводила відповідною публікацією в Instagram.

Ірина Понаровська

Радянська і російська артистка більшу частину свого життя була православною, вона навіть хрестила свого сина Ентоні, хоча його батько афроамериканець Вейланд Родд заперечував.

Будучи вже в зрілому віці, Ірина переглянула погляди і перейшла в католицтво. Зрадницьким цей вчинок вона не вважає, адже вона як була, так і залишилася християнкою.

Ирина Понаровская со вторым мужем и их общим сыном
Ірина Понаровська з другим чоловіком і їхнім спільним сином

Борис Гребенщиков

Рок-музикант не є прихильником будь-якої певної релігії. У дев’яностих він серйозно захопився буддизмом, з тих пір займається перекладом буддійських та індуїстських текстів. Одночасно з цим Борис іноді відвідує православні церкви, де бере участь в традиційних богослужіннях.

Борис Гребенщиков
Борис Гребенщиков

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею