Філіп Кіркоров заявив, що не довіряє публікаціям в ЗМІ: “Краще довіряти календарю майя, ніж новинам”

Філіп Кіркоров любить бути в центрі уваги, але абсолютно незадоволений роботою журналістів, які пишуть про нього, на його думку, зіпсовані факти.

Епатажний король естради навіть кілька разів подавав в суд на видання за наклеп

Філіп Кіркоров

«Читаю ЗМІ і дивуюся. Останнім часом віддаю перевагу довіряти календарю майя, ніж новин … », – написав у себе в Інстаграм-акаунті співак. Також артист не раз сварився з журналістами. Найцікавішою і резонансної була ситуація, коли на його прес-конференції одна з журналісток запитала про репертуар Філіпа, а той різко відповів їй і образив дівчину. Фраза про те, що “мене дратує ваша рожева кофточка, ваші з * ський і ваш мікрофон ” на довгий час стала справжнім мемом.

Більше про минуле та сьогодення Філіпа Бедросовича дивіться в нашому відео на каналі “Одна хвилина “.

У зв’язку з висловлюванням про журналістів і ЗМІ, Філіп додав, що не любить нічого читати в інтернеті, так як інформацію мільйон разів перекручують. Правда, конкретних видань король естради не називав.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.