Онкохворий Борис Корчевніков вперше підтвердив проблеми зі слухом після операції з видалення пухлини

Author name 1 Жовтня 2020 в 19:10

Поділитися статтею

Борис Корчевніков
Борис Корчевніков

Відомий російський актор і телеведучий Борис Корчевніков вперше офіційно підтвердив свої проблеми зі слухом, які виникли у нього після перенесеної операції на головному мозку.

Близько п’яти років тому герою статті видалили доброякісну пухлину, що зачепила слуховий нерв. Тоді він довго відновлювався, хоча і всіляко намагався заспокоїти шанувальників.

Не так давно почали говорити про те, що наслідки хірургічного втручання дали про себе знати через втрату слуху. Таємниця розкрилася після зйомок одного з випусків програми «Доля людини».

Борис Корчевников
Борис Корчевніков

Тоді знімальна група попросила гостей поставитися з розумінням до того, що може виникнути необхідність щось перезаписати. Крім того, співробітники акцентували увагу на тому, щоб запрошені учасники говорили чітко — так Борис зможе зрозуміти їх по губах.

Якийсь час Корчевніков відмовчувався і ніяк не коментував ситуацію, але в новому випуску з Ігорем Крутим ведучий у всьому зізнався. Композитор ділився з публікою кумедними історіями з життя, проте один дуже цікавий курйоз він все ж не став розповідати, оскільки без нецензурної лексики там не обійтися.

Игорь Крутой в «Судьбе человека»
Ігор Крутой в «Долі людини»

Ось як на це відреагував герой статті:

«А я погано чую все одно».

Медики вважають, що втрата слуху може бути пов’язана не з ускладненням після операції, а з прогресуванням хвороби. До того ж зірковий промоутер Євген Морозов запевняє, що зараз Борис зайнятий пошуком підробітку на корпоративах, щоб оплатити власне лікування.

Борис Корчевников
Борис Корчевніков до та після операції

За його словами, один курс обстеження в німецькій клініці обходиться Корчевнікову в 10 тисяч євро. Сума дуже серйозна навіть з урахуванням роботи на телебаченні, так що артист як ніколи потребує додаткових джерел доходу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею