“Танці з зірками” покинули відразу дві пари: несподіваний поворот для проекту. Хто пішов?

Author name 5 Жовтня 2020 в 07:10

Поділитися статтею

Пари, які покинули проект в шостому прямому ефірі
Пари, які покинули проект в шостому прямому ефірі

У шостому ефірі з десяти пар залишилося тільки вісім. Одна пішла через коронавірус, інша – за рішенням глядачів.

У шостому прямому ефірі найпопулярнішого хореографічного шоу України “Танці з зірками ” фанати попрощалися відразу з двома парами. За результатами суддівських оцінок і глядацьких голосів шоу покинули Тарас Цимбалюк та Яна Заєць. Пара Олега Винника та Олени Шоптенко дискваліфікована через хворобу.

У коментарях до публікації про відхід пар в Інстаграм розгорілися справжні звинувачення.

https://www.instagram.com/p/CF77EXsHSSw/

“Чтоооо?!? Нет, Даша повинна була піти !!! Тарас міг ще багато показати. Дуже шкода “, – пише користувач під ніком irianna.ol_t.

“Ця трійка суддів – це просто знущання над учасниками проекту. З приводу Чапкіса, не хочеться його з поваги критикувати, але це в першу чергу шоу, в якому конкретно мене распологают іншого способу люди, не сприймаються його коментарі однакові для всіх, мовляв танець сподобався, хлопці молодці, оцінка -8. Тільки Мейхер – 10, тому що захоплююся вами давно “, – пише користувач the_danils.

https://youtu.be/xDF-tGs0BlY

Тепер в проекті залишилося всього вісім пар. Чим ближче до фіналу, тим більш напруженою стає боротьба. Фаворитами залишаються Санта Дімопулус, Юлія Саніна та Надія Мейхер. Слідкуйте за тим, як будуть розвиватися події, щонеділі о 21:00 на каналі 1 + 1.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею