(ВІДЕО) Ліза Галкіна переспівала Аллу Пугачову: росте гідна заміна

Author name 5 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Ліза Галкіна співає не гірше за маму
Ліза Галкіна співає не гірше за маму

7-річна донька Алли Пугачової і Максима Галкіна Ліза заспівала пісню Примадонни «Миллион алых роз» і зачарувала своїм талантом Мережу.

Діти Алли Пугачової і Максима Галкіна двійнята Ліза і Гаррі вже в 7 років є справжніми зірками. За талановитими і харизматичними дітьми стежить буквально вся країна, а їхні зіркові батьки регулярно публікують на своїх сторінках в своїх соціальних нові фотографії і відео своїх спадкоємців. Діти з раннього віку займаються вокалом, театральним мистецтвом і вчать іноземні мови.

https://www.instagram.com/p/B-uuSSJjWwY/

Нещодавно в Мережі з’явилося відео, де маленька Ліза співає пісню Примадонни «Миллион алых роз». Незважаючи на свій ранній вік, Ліза відчуває себе на сцені впевнено і поводиться розкуто. Варто відзначити, що дівчинка явно володіє хорошими музичними даними. Користувачі Мережі відзначили, що Ліза подає великі надії і в майбутньому зможе піти по стопах своєї зіркової мами.

https://www.youtube.com/watch?v=vJ62BbyKdiw&t=4s

Нагадаємо, Ліза і Гаррі Галкін в цьому році стали першокласниками. Зіркові діти вчаться в одній з найдорожчих приватних шкіл Москви, де навчання на двох дітей Примадонні і Галкіну обходиться в 3 мільйони рублів на рік.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею