Як виглядали перші дружини відомих артистів: Горбунов, Басков, Меладзе та інші

Зараз життя Костянтина Меладзе, репера Потапа і відомого актора і телеведучого Юрія Горбунова у всіх на слуху, але мало хто може згадати жінок, які були з ними на зорі слави.

Юрій Горбунов

Юрій Горбунов та його перша дружина Людмила

Перша дружина Юрія Горбунова – балетна танцівниця Людмила, з якої Юрій прожив в шлюбі 15 років. Людмила старше за Горбунова на 10 років. Цікаво, що жінка свого часу розлучилася з чоловіком заради Горбунова. У пари не було спільних дітей, але Юрій удочерив дочку Людмили від першого чоловіка Ксюшу.

Костянтин Меладзе

Костянтин Меладзе і Яна Сум

З першою дружиною Яною Сум Костянтин Меладзе прожив 19 років. Жінка довгий час закривала очі на ймовірні романи свого чоловіка. Пара розлучилася в 2013 році, коли Яна дізналася про зв’язок чоловіка з Вірою Брежнєвою, яка тривала не один рік.

Потап

Потап та Ірина Горова

Вперше Потап одружився, коли йому було всього 19 років на Ірині Горовій. Пара прожила разом 15 років і розлучилася в 2014 році. У той час Потап вже зустрічався з Настею Каменських.

Микола Басков

Микола Басков і Світлана Шпігель

У 2001 році «натуральний блондин» одружився на дочці впливового бізнесмена Світлані Шпігель. Батько дівчини допоміг стати Баскову відомим, допомагаючи в фінансовому плані. Шлюб із Світланою тривав 8 років. Чому пара розлучилася – невідомо, але Світлана не раз натякала на пристрасті Баскова до чоловіків.

spot_img

Схожі статті

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.