У ній тече турецька кров: Ані Лорак показала “східну” дочка від чоловіка-зрадника

Author name 8 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Ані Лорак
Ані Лорак

У соціальній мережі Інстаграм Кароліна Куєк (вона ж Ані Лорак) показала свою чарівну дочку. Шанувальники відзначили – вона майже не схожа на маму. Всі основні риси передалися їй від тата з дуже потужним турецьким корінням.

https://www.instagram.com/p/CEEOFXQpiHW/

Дочка Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу звуть Софія. Після зради батька і розлучення батьків вона поїхала в Росію разом з мамою. Зараз Соня ходить там в школу, займається творчістю і навіть знімається в кліпах своєї мами.

В цьому році у Ані Лорак вийшов кліп “Своей любимой”, в якому дебютувала її дочка Софія

Як говорила Лорак, Софія сама захотіла взяти участь в зйомках, а мама тільки підтримала цю ідею, щоб якось розвивати творчість дочки.

Маленька Соня відмінно ладнає зі своїм новим “татом ” – нареченим Ані Лорак Єгором Глєбовим. Він – екс-продюсер Тіматі, і досить відомий діяч “Блек Стар “. Також Єгор – колишній чоловік української співачки танення, у якій від Глібова залишився дитина.

https://youtu.be/o9CvF7K-OSg

Як Софія відреагувала на кільце у мами на пальці, і рада вона майбутньому появи братика чи сестрички, зоряна пара поки не афішує. Але, мабуть, вони вже готують дівчинку на роль старшої сестрички.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею