Олена Філонова розкритикувала кандидатів в мери Києва: краще б продали свою рекламу, і віддали гроші на благодійність

Author name 8 Жовтня 2020 в 17:10

Поділитися статтею

Олена Філонова йде в мери
Олена Філонова йде в мери

Нещодавно шанувальники шоу “Ревізор” були повалені в справжній шок – ревізор краси Олена Філонова балотується в мери столиці. Навіть прихильники Олени такий крок не оцінили.

В основному, в коментарях пишуть, що Філонова краще залишатися в своїй сфері – шоу-бізнесі. Адже політика – справа, яка потребує серйозного підходу, а Олена Філонова плаче навіть під час ревізій.

Поки ніякої передвиборної кампанії Філонова не презентувала, але вже вміло розкритикувала рекламу інших

https://www.instagram.com/p/CGCFPErDHz4/

Напередодні Олена виклала огляд політичної реклами різних кандидатів, яка розвішані на бордах по місту. Олена Філонова розкритикувала таке рішення: “Краще б продали свої борди, відправили гроші на благодійність або засадили Київ каштанами! “, – обурено кричить б’юті-ревізор.

Також вона вирішила зробити розбір передвиборних гасел, які написані на бордах. За її підсумком – нічого цікавого і нового там немає. Сама Олена вирішила не користуватися таким способом привернути до себе електорат. Її робочий інструмент – це історії в Інстаграме.

“Це ні в якому разі не докір до вас, але. У вас є досвід в політиці? Бути мером це не тільки садити дерева і пиляти Сторіс) “, – пише користувач під ніком olejkakiev.

“Дратують – ці намети, газетки і тд. Ти цих депутатів бачиш тільки перед виборами, і тільки перед виборами щось роблять в місті “, – зазначає в коментарі фоловерів під ніком viktoriia.mikhailichenko.

А як ви думаєте, чи зможе ревізор краси Олена Філонова стати мером столиці? І впоратися вона з політичними обов’язками в разі перемоги?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею