Кіркоров в реанімації: стан не поліпшується, ковід дав ускладнення

Author name 9 Жовтня 2020 в 13:10

Поділитися статтею

Батько Філіпа Кіркорова серйозно хворий
Батько Філіпа Кіркорова серйозно хворий

Бедрос Кіркоров – батько короля російської поп-естради Філіпа Кіркорова, підчепив небезпечний вірус Ковід-19, який зараз хаотично поширюється по світу.

Днями стало відомо, що стан його здоров’я критично погіршився і він потрапив до лікарні. Сьогодні вночі лікарі повідомили – Бедрос Кіркоров був переведений в реанімацію. Поки надії на його одужання величезні, але ось ослаблене здоров’я і вік дають про себе знати – організму не вистачає ресурсів, щоб боротися з хворобою легенів.

Батько Філіпа Кіркорова при смерті: ніхто не знає, чим закінчиться ця хвороба

Батько Філіпа Кіркорова
Батько Філіпа Кіркорова
Батько Філіпа Кіркорова серйозно хворий
Батько Філіпа Кіркорова серйозно хворий

У шоу “Ти не повіриш! ” Філіп Кіркоров розповів, що довгий час його батько не лікував цей вірус. Це пов’язано з тим, що перші два тести давали помилково помилковий результат, тому лікарі не розуміли від чого лікувати пацієнта. Потім у Бедроса з’явилися ще й супутні ускладнення – проблеми з серцем. Зараз його підключили до апарату штучної вентиляції легенів, і намагаються реміссіровать проблеми з серцем.

Філіп Кіркоров поки ніяк не коментує переклад батька в реанімацію. Журналісти повідомляють, що він практично цілодобово чергує в палаті батька. Він також не знає, де його 88-річний батько міг підчепити інфекцію, адже він постійно знаходився в своєму заміському особняку і нікуди не літав.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею