(Відео) Андріано Челентано шикарне виконання в кліпі Per sempre (Назавжди)

Author name 10 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Андріано Челентано
Андріано Челентано

Очі у нас завжди залишаються молодими та цінують жіночу красу, в якому б віці ви не були.

У будь-якій ролі Андріано Челентано прекрасно виглядає, його зрозумілий все по незабутнім ролям у фільмах і коли він виконує прекрасні пісні. Голос незабутній, деякі його шанувальники констатують, що коли вони чують голос Андріано Челентано, то завжди згадують свою молодість і дитинство. Очі у нас завжди залишаються молодими та цінують жіночу красу, в якому б віці ви не були. Іноді з куточків пам’яті спливають спогад молодості, якої не повернеш і любов, яка ніколи не забувається. Ще древні говорили непохитну істину – світом керує любов. Так, що там світом – Всесвіту управляє любов і Бог!

Подивіться цей незабутній відео кліп і послухайте прекрасний голос Андріана Челентано:

Прочитайте пости та приєднуйтесь до них:

Лариса Ситова: “Адріано Челентано – чоловік з Великої літери. Я дуже люблю його творчість, шкода що час невблаганно … Цього року, 6 січня Челентано виповнився 81 рік … Молодець, все життя прожив з однією коханою жінкою Клаудією Морі, а яка музика, пісні, кліпи. Обожнюю. ”

Олена Небоженко: “Дуже гарна пісня, файне, шикарне виконання. Адріано красунчик! ”

Nina Pershyna: “Обожнюваний усіма, еталон чоловіка !!! Міцного здоров’я і довгих років життя символу сонячної Італії, Адріано Челентано !!! Нехай розквітне Італія, і прокинуться духом її прекрасний народ! “

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею