(Відео) Олег Винник з душевної піснею “Гра в кохання ” зачарував глядачів

Author name 10 Жовтня 2020 в 13:10

Поділитися статтею

Олег Винник
Олег Винник

Не можна грати в любов.

Всім полюбився і визнаний талановитий співак Олег Винник завжди захоплює своїх шанувальників незабутнім виконанням. Можна слухати його пісні весь час і не набридне. У кожній пісні є сенс і сам Олег їх пише. Він передає емоційно все що є в пісні. Це йому майже завжди вдається. І в цей раз – вічна тема про любов. Можна закохатися, але не завжди любов буває взаємна, іноді друга половина сприймає любов як гру. Однак це емоційно відбивається на другій половині. Не можна грати в любов. Хоча деякі використовують закоханість людини для досягнення своїх цілей, іноді корисливих. Закоханий чоловік не здогадується про це, він засліплений почуттям. І це його проблема. Погано якщо ви потрапили в таку ситуацію, коли з вами грають як кіт з мишкою. Однак допомогти вам може тільки одна людина – це ви. Ніхто вас не відрадить від любові, ви не послухаєте, навіть якщо і зрозумієте, що з вами грають і використовують. Тільки з часом ви можете усвідомити, що з вами грали.

Не дозволяйте грати в любов! Іноді вона того не варто, щоб потім все своє життя розплачуватися за гру в любов. Хоча, це попередження не діє, як правило, ні на кого. Можна тільки на власному досвіді це зрозуміти та відчути.

Відео: пісня у виконанні Олега Винника “Гра в кохання”

Цей виступ в м Житомир зібрало багато шанувальників відомого співака. Глядачі в залі з самого початку виступу і до закінчення концерту не могла стримувати переповнювали їх емоцій.

Оцініть і ви цю пісню, яку напевно ви не чули.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею