Борис Левін з “Інтернів” (актор Дмитро Шаракоіс) терміново доставлений в лондонську лікарню з підозрою на інсульт

Author name 10 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Дмитро Шаракоіс
Дмитро Шаракоіс

Дмитро Шаракоіс став відомий після ролі інтерна Бориса Левіна з популярного комедійного серіалу. Але навесні цього року актор виїхав з Росії до Лондона з мрією зробити там кар’єру.

Дмитро Шаракоіс закінчив ГІТІС, а крім ролі в “Інтернах” у нього велика фільмографія і робота в московських театрах. Але молодий чоловік мріяв жити в Лондоні, ще з 2002 року, він неодноразово туди їздив – вже майже всі його родичі отримали громадянство Великобританії. Сам Шаракоіс має не тільки російське, а й литовське громадянство, тому для поїздки йому не потрібна європейська віза.

І ось в травні 2020 він таки поїхав і поки працює там офіціантом в російській ресторані ZIMA. У Мережі вже з’являлися повідомлення від туристів, яким замовлені пельмені приносив Дмитро – популярна в Росії зірка.

Дмитро Шаракоіс в ресторані
Дмитро Шаракоіс в ресторані ZIMA

Сам актор так написав:

Після переїзду в Лондон все одно продовжую грати спектаклі в Москві, їжджу на проби. З Америки я б з такою легкістю подорожувати б не зміг. Ось і зараз я, наприклад, в Москві – прилетів на спектакль. А вже через кілька днів повернуся в ресторан ZIMA, продовжу працювати офіціантом

І тут в його Інстаграмі з’явилося повідомлення, що актор госпіталізований в лікарню з підозрою на інсульт. Причому, він сам “поставив” собі діагноз – за час зйомок серіалу про лікарню багато дізнався медичних знань.

Стоп-кадр з сторіз Дмитра (якість погана, а аккаунт у нього закритий)
Стоп-кадр з сторіз Дмитра (якість погана, а акаунт у нього закритий)

І коли у нього почалися дикі головні болі протягом 4-х годин, сильна пульсація в голові і серці, він викликав швидку і його помістили прямо в палату інтенсивної терапії.

Дмитро сказав, що ніколи так погано себе не відчував, прямо відчув холод смерті. Стан на зараз у хворого середньої важкості. Сподіваємося, актор скоро видужає.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею