Олегу Виннику запропонували повернутися на “Танці з зірками”, але він відмовився: “Я не можу собі це дозволити”

Author name 12 Жовтня 2020 в 00:10

Поділитися статтею

Олена Шоптенко та Олег Винник відмовилися повернутися на паркет
Олена Шоптенко та Олег Винник відмовилися повернутися на паркет

Юрій Горбунов та Тіна Кароль повідомили, що керівництво шоу прийняло рішення (під тиском глядачів і шанувальників в соціальних мережах) повернути пару Олени Шоптенко та Олега Винника в проект.

Про це телеведучі повідомили Олегу в прямому ефірі через відеозв’язок. Ніхто не очікував такої відповіді, але Винник відмовився від повторної участі в шоу.

“Друзі, я хворів цілий місяць. Я із захопленням спостерігав за тим, як ви намагаєтеся, ростете, розвиваєтеся, трудіться. Якби я домагався в цьому шоу тільки перемоги, я б повернувся. А так, я не можу цього зробити. Це було б дуже цинічно з мого боку “, – прокоментував кумир вовчиця.

Винник також подякував глядачам за їх коментарі та за те, що вони продовжували голосувати за нього навіть після дискваліфікації

“Це було наше спільне рішення. Звичайно, Олег в нашій парі головний, але ми вирішили це разом. Тим більше, правила є правила, і ми не повинні їх порушувати “, – говорить Олена Шоптенко. Варто зауважити, що вона виглядає вже досить бадьоро. Це означає, що коронавірус відступив, і хореограф почала приходити до тями.

Це означає, що на восьмий прямий ефір українського шоу “Танці з зірками ” вийдуть вісім пар, які будуть боротися за своє місце в півфіналі, а потім і в фіналі: Надія Мейхер і Кирило Васюк, Санта Дімопулос і Макс Леонов, Юлія Саніна і Діма Жук, Дар’я Петрожіцкая і Ігор Гелуненко, Сергій Танчинець і Яна Цибульська, Сергій Мельник і Аделіна Делі, Ольга Фреймут та Ілля Падзіна і Позитив і Юлія Сахневич.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею