Дружина Барі Алібасова відсудила свою квартиру, але розлучатися не планує: зіркові пристрасті в родині екс-продюсера “На-на”

Кілька місяців між Лідією Федосеевою-Шукшиною і екс-продюсером групи "На-на" тривають розбірки.

Лідія Миколаївна стверджує, що вона була кілька місяців в незадовільному психологічному стані. Її чоловік скористався цим і переписав квартиру спочатку на себе, а потім на третю особу. Коли Федосєєва підписувала документи про передачу права власності на квартиру іншій людині, вона не розуміла що робить.

Коли дружина Барі Алібасова вилікувалася і прийшла до тями, подала в суд, щоб повернути свою квартиру

Барі Алібасов і його дружина
Барі Алібасов і його дружина

Йдеться про величезну чотирикімнатній квартирі в Москві, яка коштує не один мільйон доларів. Тому Федосєєва-Шукшина не стала зволікати, і тут же найняла адвокатів. Справа проти свого чоловіка Лідія Миколаївна виграла, однак все одно стверджує – розлучатися з Алібасовим не хоче.

Юлія Вербицька-Линник – адвокат Лідії Шукшиній. Вона каже, що Алібасов може продовжити боротися за квартиру, тому вони готові до апеляції і зустрічним позовами.

Барі Алібасов в цій ситуації поки коментарів не дає. Спочатку він подав на розлучення, але незабаром забрав заяву.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.