Дружина Олега Винника хворіла разом з ним: Таюне розповіла про те, як перенесла коронавірус

Author name 14 Жовтня 2020 в 08:10

Поділитися статтею

Таюне
Таюне

Передбачувана дружина Олега Винника Таюне вперше розповіла шанувальникам про те, як перехворіла коронавірусом. Бек-вокалістка злягла разом з головним вовком країни.

Пара повелителя вовчиць і Таїсії Сватко — одна з найзагадковіших і в той же час обговорюваних у всьому українському шоу-бізнесі. Чутки про те, що колеги по сцені одружені, ходять вже давним-давно, що, втім, і не дивно, адже вони завжди разом. При цьому ніхто з них не спростовував і не підтверджував домисли.

Але, здається, публіці вже не потрібні офіційні коментарі з цього приводу. Причому навіть найвідданіші шанувальниці дуже ревно ставляться до найменших натяків на те, що у Олега може бути інша любов — вони готові прийняти тільки Таюне.

Таюне и Олег на сцене
Таюне і Олег на сцені

До недавнього часу Винник брав участь у «Танцях з зірками», танцюючи в парі з хореографом Оленою Шоптенко. Причиною їх вильоту з шоу стала не відсутність глядацької підтримки, а коронавірусна інфекція.

За правилами проекту, якщо учасники не виходять на паркет два тижні поспіль через проблеми зі здоров’ям, їх дискваліфікують. В даному випадку так і сталося.

Алена Шоптенко и Олег Винник
Олена Шоптенко та Олег Винник

Нарешті пару днів назад артист повідомив, що отримав негативний тест на COVID-19, а Таїсія вчора зізналася, що потрапила під інфекційний удар разом з коханим чоловіком.

Так, на своїй сторінці в Instagram Таюне поділилася своїми враженнями від хвороби:

«Ви коли-небудь плакали від крепатури? А я плакала… Так “закрепатурив” мене коронавірус, в існуванні якого я довго сумнівалася, навіть більше — абсолютно не вірила. Але коли мене накрила ця коронна історія, я переконалася, що це більше за правду».

Таюне
Таюне

За словами співачки, у неї пропав нюх і смак, була температура, постійна сонливість, відсутність апетиту, біль у всьому тілі. Обстеження показало двосторонню пневмонію.

«Це був абсолютно незнайомий мені стан, який тиждень не давав мені нормально жити. На 8-й день стало легше, з кожним днем легше».

Зараз Сватко повністю здорова і готова повернутися в робоче русло, так що на найближчих концертах Винника вона буде разом з ним.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею