5 зірок, які усиновили або врятували своїх чотириногих вихованців

Author name 14 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Арнольд Шварценеггер і Голландець
Арнольд Шварценеггер і Голландець

Дженніфер Еністон, Селена Гомес, Райан Рейнольдс, Арнольд Шварценеггер – список можна продовжувати та продовжувати. Всі вони взяли одного, а то й кількох, домашніх тварин до своїх домівок.

Ви будете здивовані, скільки знаменитостей надходять правильно: беруть тварин з притулків або відразу ж рятують їх з вулиць. Це благородно і попри те, що це приносить безліч незручностей, воно того варто. Всі тварини дуже прив’язуються до своїх господарів. Це й не дивно. Як правило, перебуваючи на вулиці або в розпліднику благодійних організацій чотириногі засвоїли, що людина може бути іноді та ворогом. Тому важко увійти в довіру до таких собакам або кішкам. До того ж грає роль в якому віці знаходиться тварина. Якщо це маленьке кошеня чи цуценя, то це зробити легше і він швидше втягується у свою нову сім’ю.

Дженніфер Еністон, Селена Гомес, Райан Рейнольдс, Арнольд Шварценеггер – список можна продовжувати та продовжувати. Всі вони взяли одного, а то й кількох, домашніх тварин до своїх домівок, і їх часто можна побачити з ними на прогулянці або у своїх обіймах в Instagram, Twitter і Facebook.

Кріс Еванс і Доджер

 ""

Кріс вперше зустрів Доджер в притулку для тварин, який використовувався в якості декорацій для одного з його фільмографічних проектів. Спочатку він не зрозумів, що це не дресований Кінопс, а справжні рятувальники, яких потрібно усиновити. Він закохався в Доджер і вирішив його забрати. Є навіть відео, де він вперше зустрічається з Доджером.

Райан Рейнольдс і Бакстер

 ""

«Я бачив, як цей великий, німий на вигляд ретривер дивився на мене. Я прошепотів йому: «Ей, давай прибираємо звідси». І він скочив, як ніби побіжно говорив по-англійськи. Він поїхав зі мною, він застрибнув в машину, і з того часу ми стали кращими друзями », – сказав Рейнольдс в інтерв’ю ABC News. Ви очікували від нього будь-якої іншої риторики?

Селена Гомес і Вінні

 ""

Селена Гомес дійсно любить собак, оскільки вона вже врятувала сім собак. Її любов до порятунку собак прийшла з її родини, і тепер вона мама шести собак: Уіллі, Бейлор, Чіп, ЧАЗ, Уоллес, Фіна і її останнє доповнення Вінні, як показано вище.

Арнольд Шварценеггер і Голландець

 ""

Під час пандемії Арнольд Шварценеггер усиновив однорічну собаку по кличці Датч. Він назвав собаку Голландцем в честь свого персонажа з фільму «Хижак», що призвело до того, що люди пожартували, як Термінатор усиновив Хижака. Датч все ще звикає до двох іншим тваринам Арнольда, поні Віскі та ослику Лулу.

Дженніфер Еністон, Клайд і лорд Честерфілд

 ""

Еністон недавно оголосила про третій поповнення в своїй сім’ї дворняжок на ім’я лорд Честерфілд, опублікувавши фотографію, на якій він спить з кісткою в роті – чудово. Він приєднався до двох інших собакам Еністон, Клайду, її міксу зі шнауцеров, і Софі, її білому пітбулю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею