Коханці Сергія Глушка потрібна операція після сутички з ним

Author name 15 Жовтня 2020 в 16:10

Поділитися статтею

Анастасія Шульженко знайшла собі нову  "жертву"
Анастасія Шульженко знайшла собі нову "жертву"

Минулого тижня мережу сколихнула новина про те, що коханка Тарзана прорвалася в клуб, де він виступав, і хотіла поговорити.

Вона підстерегла Сергія Глушка після виступу, і слізно намагалася щось йому сказати. Але танцівник вдавав, що не помічає свою екс-кохану, відвертався від неї. Наполеглива Шульженко раз у раз кидалася на руки до Тарзана в сльозах і криках: “Давай поговоримо! Будь ласка, прости мене! Сережа, нам треба поговорити “.

Анастасія Шульженко на шоу і Тарзан
Анастасія Шульженко на шоу і Тарзан

Тарзан не стримався і відштовхнув набридливу фанатку так, що вона впала і сильно вдарилася головою – у дівчини струс і серйозні проблеми

Більше про скандальну зраді і її наслідки дивіться в нашому спеціальному сюжеті на каналі “Одна хвилина “.

https://youtu.be/ze7p8JafbMw

Відразу ж після цього в ефір вийшла передача Андрія Малахова, де зірковий ведучий показав відео з камер спостереження. Сергій Глушко дійсно штовхнув Анастасію, а та правда впала на підлогу і вдарилася головою. Подруга маловідомої актриси викликала швидку, яка надала дівчині екстрену медичну допомогу. Через тиждень з’явилися наслідки удару і отриманого струсу – тепер коханці Глушко потрібна операція.

«Стан нестабільний, у Насті впав зір до мінус 12,5. Їй потрібна термінова операція на очі. Це пов’язано зі струсом мозку після удару пана Глушко », – розповіла медіа-продюсер Діана Бічарова.

Адвокат Насті Вадим Лялін заявив – буде відстоювати інтереси своєї підопічної через суд і вимагати компенсацію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею