«Вимоглива і нещадна»: 6 мужчин померлої Людмили Гурченко

Дев'ять років тому не стало геніальної актриси, естрадної співачки, режисера, письменниці і народної артистки Людмили Гурченко.

У неї була непроста доля. Вона побудувала колосальну кар’єру, але весь час в особистому житті була глибоко нещасна. У неї за спиною 6 шлюбів. Ким же були ці чоловіки, і чому Гурченко так і не знайшла щастя?

Шлюб за розрахунком

Василь Ординський і Гурченко
Василь Ординський і Гурченко

Коли Людмилі, а тоді ще Люсі, було 18 років, вона познайомилася з режисером Василем Ординський. Це була перша любов, від якої обидва вони втратили голову. Ці відносини стрімко почалися, стрімко розвивалися і стрімко закінчилися. Людмила пішла шукати інший любові, а Ординський, схоже, так і не зміг забути перше кохання.

Любов і зрада

Борис Андронікашвілі і Гурченко
Борис Андронікашвілі і Гурченко

Другим чоловіком легендарної актриси став Борис Андронікашвілі. Саме з ним вона і дізналася що таке встромити ніж у спину. Спочатку все починалося як в казці – красень-чоловік, красиві залицяння, народження дочки. Але після народження дитини тусовки і гулянки Бріса не припинилися. Він навіть змінив Гурченко. Дізнавшись про це, вона порвала з чоловіком.

Короткий шлюб

Саша Фадєєв і Гурченко
Саша Фадєєв і Гурченко

Ще одне швидкоплинне захоплення майбутньої народної артистки – шлюб з Сашком Фадєєвим. Союз був поспішний і недовгий, Саша і Люся навіть не встигли як слід пізнати один одного.

Величний Кобзон

Кобзон і Гурченко
Кобзон і Гурченко

Четвертий шлюб у Гурченко був з артистом Йосипом Кобзоном. Вони познайомилися випадково після концерту, зіткнулися в коридорі. Але так запали один одному, що далі почалися залицяння і романтичний період. Йосип красиво подавав Людмилі знаки уваги і був наполегливим, що і завоювало серце артистки. Однак бути довго разом їм не судилося. Кожен з партнерів прагнув щось комусь довести, і перекривало амбіції іншої людини.

Папа для Маші

Костянтин Купервейс і Гурченко
Костянтин Купервейс і Гурченко

Молодий музикант Костянтин Купервейс з’явився в житті Гурченко, коли їй було вже близько сорока років. Можна вважати цей шлюб найміцнішим, адже разом вони прожили 20 років. Причиною розлучення стала зрада, яку актриса пробачити не змогла.

Разом до останнього дня

Сергій Сенін і Гурченко
Сергій Сенін і Гурченко

Здавалося б – позаду стільки негативного досвіду і зрад, що шукати когось зовсім не хочеться. Але Людмила Гурченко знайшла в собі сили, і в 60 років несподівано полюбила продюсера Сергія Сеніна. Проблемою і перешкодою не стала навіть різниця у віці – Сергію було 35 років. Він з нею був до переможного. Коли актриси не стало, їй було 75 років. І Сенін – той самий чоловік, який був з нею в той момент.

Популярне

Схожі статті

Лілія Ребрик після хрещення показала обличчя крихітки: чи схожі сестри між собою та хто з них мамина копія

Сім'я Лілії Ребрик та Андрія Дикого завжди викликала захоплення серед шанувальників. І нещодавно Лілія знову поділилась зворушливими фотографіями своїх доньок, включаючи найменшу, яку вже похрестили.

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.