Танці з зірками 2020: дізнайтеся хто буде четвертим суддею. Ви не вгадаєте!

Дізнайтеся хто буде четвертим журі.

Чудове і барвисте шоу вже перейшло на другу половину дії і йде до завершення. Сьогодні буде ще один суддя, який є зоряним артистом. Йому буде присвячений ефір.

Вже оголосили кому буде присвячений цей ефір. Всі пари танцюватимуть використовую хіти одного з популярної української зірки. Новий суддя буде сидіти разом з примою-балериною Катериною Кухар, Владом Ямою і Григорієм Чапкісом.

Цим журі буде знаменита Вєрка Сердючка. Всі учасники шоу виконуватимуть свій номер використовую пісні, які співала знаменита Сердючка зі своєю інтерпретацією.

І найголовніше – саме Вєрка Сердючка вирішуватиме хто гідний пройти в наступний тур.

 ""

На балконі буде оцінювати та коментувати артистка-ментор Ольга Горбачова. Їй належить дізнатися першої як реагують глядачі, і при необхідності підтримати пари.

Найцікавіше, що всі учасники шоу повідають про свої життєві історії.

Ефір очікується емоційним, барвистим і відвертим.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.