Танці з зірками 2020: кому вже не танцювати в шоу (4 Відео)

Максимальні оцінки отримав футболіст і "Холостяк" Сергій Мельник разом з Аделіною Делі.

Вчора закінчився черговий тур шоу “Танці з зірками”. Для ого, щоб пробитися в наступний тур докладали максимум зусиль Ольга Фреймут і Ілля Падзіна, а також Позитив і Юлія Сахневич. Однак, в зв’язку з інфікуванням китайським вірусом останніх, за них станцювали Арам Арзуманян і Тоня Руденко. Але це ситуацію не врятувало. Журі ухвалили рішення про те, що повинні покинути шоу Позитив і Юлія Сахневич, які самі не вийшли танцювати.

Максимальні оцінки отримав футболіст і “Холостяк ” Сергій Мельник разом з Аделіною Делі. Вони продемонстрували гарний і енергійний фьюжн, за який отримали 39 балів.

Цей випуск шоу особливий, так як його присвятили пісням, які в різний брешемо виконувала Вєрка Сердючка.

Фронтвумен групи The Hardkiss Юлія Саніна спільно з Дмитром Жуком станцювали джайв.

Колишня вокалістка “ВІА Гри ” Надія Мейхер спільно з Кирилом Васюк станцювали незабутнє танго, яке було високо оцінено журі. Знаменитий Чапкіс констатував, що це танго чудове.

Також екс-вокалістка “ВІА Гри ” Санта Дімопулос спільно з Максом Леоновим показали, що вони сильні у виконанні диско.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.