Завмерлий плід, пологи в басейні, розставання і клінічна смерть: історія померлого блогера Дмитра Стужука і його дружини

Author name 20 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Померлий від ковіда-19 Дмитро Стужук
Померлий від ковіда-19 Дмитро Стужук

Нещодавно шанувальників популярного фітнес-блогера сколихнула новина – його молодий і спортивний організм не зміг впоратися з коронавірусом.

Дмитра Стужука Герасимчука 17 жовтня. До цього він не вірив в існування Ковіда, але будучи на відпочинку в Туреччині, відчув, що захворів. Повернувся додому і зробив тест, який виявився позитивним. Дмитра госпіталізували, але він прийняв рішення лікується вдома. Сказав, що йому не підходять умови в лікарні, а вдома, як кажуть, і стіни лікують. Вже через кілька годин Дмитра терміново забрала швидка у реанімацію. На ранок колишня дружина повідомила – Дмитра більше немає.

Дмитро Стужук і його дитина
Дмитро Стужук і його дитина

На найпопулярнішу фітнес-блогершу України Софію Стужук накинулася юрба коментаторів і почалося цькування

Інстаграм Софії Стужук
Інстаграм Софії Стужук

Основна претензія – вона використовує смерть чоловіка нібито собі на руку, робить з себе жертву і вдову. В останній рік відносини Дмитра і Софії правда були не дуже райдужними – вони прийняли рішення розлучитися, не врятували навіть троє дітей. Однак 34-річного Дмитра пов’язувало з Софією багато, їх, навіть після розставання, тягнуло один до одного. Тому вони нерідко відпочивали разом.

Дмитро Стужук і його сім'я
Дмитро Стужук і його сім’я

За 6 років разом вони пережили багато. Софія завагітніла першою дитиною, але на початкових термінах плід завмер. Трьох дітей дівчина народжувала вдома, в басейні. Вона вважає, що так її малюкам комфортніше і безпечніше. Незважаючи на всі негаразди, вони любили один одного до останнього дня. Тільки ось через постійні сварки не могли бути разом.

Зараз Софія вкрай важко переживає смерть колишнього чоловіка, і думає як пояснити своїм дітям, молодшому з яких немає і року, що їх тата більше немає.

“Я прийшла до тебе маленькою 19летней Сонечкой, а пішла дорослої і незалежної Софією Стужук. Так, у нас не склалися стосунки. Так, було багато проблем. Але ці відносини дали так багато нам. Ми стільки всього з тобою прожили і пережили. Ти був поруч і в горі і в радості “, – ледве стримує сльози Софія.

Інстаграм Софії Стужук
Інстаграм Софії Стужук

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею