Міжнародний скандал: українська ведуча загриміла до буцегарні на Суматрі – тому, що закони треба знати!

Author name 22 Жовтня 2020 в 02:10

Поділитися статтею

в'язниця

Досить неприємний інцидент трапився з ведучою популярного шоу “У кого больше?” На Новому каналі Ольгою Манько – під час зйомок в Індонезії її заарештували за порушення закону і посадили в місцевий мавпятник.

А все тому, що ведуча хотіла показати місцевий колорит і села управляти кінним возом. Як виявилося, щоб це робити, потрібно мати спеціальні права, а крім того, якщо у візку є пасажир – ще й ліцензію на кінне таксі.

Ольга Манько
Ольга Манько

Ольга, звичайно, цього не знала, попалася на очі місцевим поліцейським і її зупинили, зажадавши відповідні документи. Їх не було, домовитися з копами не вдалося і молоду жінку відправили в СІЗО.

Ось таке кінне таксі
Ось таке кінне таксі

Ольга потім розповіла, що місце, де її тримали – кімнатка без вікон, стіни з гіпсокартону і навіть не діставали до стелі. Там втекти дуже просто.

Ольга Манько в індонезійських катівнях
Ольга Манько в індонезійських застінках

Вразила її ввічливість і компетентність місцевих поліцейських. Спас ведучу з тюрми її чоловік Максим Узол, він залишив свою роботу і примчав пояснити поліцейським, що це зйомки передачі про місцевий колорит. Тоді Ольгу відпустили, але строго попередили – ще раз!…

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею