Вдівець Валентини Легкоступової приховував смерть ще однієї обраниці, яка була у нього до співачки

Author name 23 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Валентина Легкоступова з чоловіком Юрієм Фірсовим
Валентина Легкоступова з чоловіком Юрієм Фірсовим

Знайомі яхтсмена Юрія Фірсова здивували подробицями темного минулого чоловіка. Виявляється, вдівець Валентини Легкоступової приховував смерть іншої своєї коханої.

14 серпня за загадкових обставин обірвалося життя виконавиці хіта «Ягода-малина». Згідно зі звітом про розтин, основна причина раптової смерті артистки — важка черепно-мозкова травма.

Перша версія події — зірка з необережності впала у ванній і сильно вдарилася головою. Дані чергової експертизи показали, що на тілі Валентини було куди більше ушкоджень, схожих на результат побиття.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Дочка покійної Анетта Бриль вважає, що в новоспеченій сім’ї мало місце домашнє насильство. Легкоступова і Фірсов одружилися незадовго до трагедії — на початку липня 2020-го.

На даний момент за фактом смерті співачки порушена кримінальна справа, в якій Юрій виступає в якості свідка. Днями слідство отримало свідчення знайомих велелюбного вдівця.

Фирсов и Легкоступова в день венчания
Фірсов і Легкоступова в день вінчання

З’ясувалося, що яхтсмен знаходився у відносинах з багатьма жінками, а одна з них теж загинула при нез’ясованих обставинах.

Як і у випадку з Валентиною, інша екс-обраниця героя статті перед кончиною перебувала з ним у квартирі, однак цей інцидент він вирішив приховати.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Як стверджує джерело, навряд чи у Фірсова був злий умисел, але він буває запальним і буйним, коли випиває. Якраз коли дочка артистки приїхала до них додому, щоб перевірити, чи все в порядку з матір’ю, адже до цього вона кілька днів не виходила на зв’язок, подружжя було нетверезе.

Зараз правоохоронці займаються вивченням нових фактів про минуле Юрія.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею