Актор Сергій Никоненко потрапив в реанімацію через Ковід-19 – гостра легенева недостатність

Author name 25 Жовтня 2020 в 20:10

Поділитися статтею

Сергій Никоненко
Сергій Никоненко

79-річний Сергій Никоненко – відомий актор, сценарист і режисер. На його рахунку 130 ролей у фільмах і серіалах, 6 сценаріїв і 17 режисерських робіт.

Як повідомила його подруга актриса Лариса Лужина в прямому ефірі одного з ТВ-шоу. Інформацію вона отримала від доньки Никоненко.

Та повідомила, що кілька днів тому у батька з’явилися ознаки застуди. Відразу був зданий тест на коронавірус, але вже до отримання результатів стан чоловіка різко погіршився – на тлі високої температури він став задихатися.

Викликана швидка негайно відвезла Никоненко в одну з лікарень, в якій лікують коронавірус і там його помістили в реанімацію на інтенсивну терапію. Більше ніяких подробиць не повідомляється.

За словами дочки, лікарі буквально витягли батька з того світла, невелике уповільнення і було б пізно. Зараз Никоненко все ще в реанімації в дуже важкому стані, але все сподіваються, що цей талановитий і дуже скромна людина видужає і ще порадує шанувальників своєю творчістю.

Сергій Никоненко
Сергій Никоненко

Сергій Никоненко знаком нам по картинам “А поутру они проснулись”, “А зори здесь тихие”, “Зимний вечер в Гаграх”, “Ленинград”, “Анкор, еще анкор” і десяткам інших .

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею