Юна дочка Олі Полякової примірила на себе образ хижої кішечки: навіть мама посоромилася б

Author name 28 Жовтня 2020 в 10:10

Поділитися статтею

Маша і Оля Полякови
Маша і Оля Полякови

Маша, юна дочка Олі Полякової, напередодні Хеллоуїна примірила на себе образ хижачки. Останнім часом старшенька української королеви Ночі все частіше звертає на себе увагу публіки.

Виконавиця хіта «Шлепки» є щасливою матір’ю двох. Марія — вже давним-давно не та маленька дівчинка, яка багатьом запам’яталася по участі в дитячому сезоні проекту «Розсміши коміка».

Цього року їй виповнилося 15, так що з кожним днем вона стає все красивішою и красивішою — героїня статті безсумнівно пішла в маму.

Оля Полякова со старшей дочкой Машей
Оля Полякова зі старшою донькою Машею

Звичайно, дівчинка поки що живе під батьківським крилом, проте вона вже сама заробляє собі на кишенькові витрати, продаючи рекламу в Instagram. Крім того, нещодавно Маша поділилася уривком власної пісні з репетиції в студії звукозапису.

Примітно, що це стало несподіванкою і для суперблондинки, адже вона не знає ні як дочка зібрала групу, ні хто написав музику, ні де вони репетирують. Ось так ось незважаючи на юні роки, спадкоємиця співачки позиціонує себе як дорослу людину, яка знає, чого хоче.

Маша Полякова
Маша Полякова

Вчора Марія поділилася новим відео в соціальних мережах, на якому вона позує в образі дикої кішки — в сукні з леопардовим принтом і макіяжем з імітацією котячої мордочки.

В такому тематичному образі дочка Полякової пропонує підписникам взяти участь в розіграші уроку по композиціям з гарбуза до свята всіх мертвих.

http://www.instagram.com/p/CG25wK3HRZW/

У коментарях до публікації можна зустріти різні думки — хтось висловився про вбрання Маші, а комусь не сподобалася її награність. Проте всім не догодиш і вона це знає.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею