Олег Винник благає шанувальників допомогти: “Ситуація дуже складна “

Author name 28 Жовтня 2020 в 14:10

Поділитися статтею

Олег Винник просить допомогти - збір грошей дитині
Олег Винник просить допомогти – збір грошей дитині

На сторінці “ватажка” вовчиць з’явилося звернення з проханням допомогти дитині зібрати гроші на лікування.

Кумир пише – він рідко звертається до кого-небудь за допомогою, але тут ситуація критична, і важлива кожна гривня, перерахована на рахунок батьків 10-місячного малюка.

У дитини діагностували спинальную м’язову атрофію, яка лікується тільки найдорожчим в світі препаратом

Без спеціального дуже дорогого препарату хлопчик може виявитися в нерухомому стані. Як пише його мама, такі діти не доживають до 2 років. І укол потрібно зробити до того часу, поки дитині не виповниться півтора року, інакше потім вже буде пізно. Олег Винник звернувся до шанувальників з проханням про те, щоб вони не залишалися байдужими.

“Друзі, ми дуже рідко звертаємося до вас з проханням про допомогу, але на цей раз ситуація занадто складна: порятунок життя чудового малюка залежить від наших добрих сердець», – пише чоловік Таюне.

Шанувальники українського співака під публікацією стали писати побажання одужання малюкові, і надсилати скріншоти того, що вони відправили гроші на зазначені реквізити. Олег Винник і вся його команда дякують небайдужих. Сума збору – понад два мільйони доларів. Тому важливий кожен відгук і кожна гривня.

https://www.facebook.com/Olegg.Vynnyk.official/posts/4853083681368485?__xts__%5B0%5D=68.ARDMeCy0jrga6GnsA3vRbpFYlywVj4XxrnmwxibXaayKyQ2bplPJTyIrRPIdqkRnYUtanPdkyl-T5vv_UtCTlWfxnWyENBU4s8Rui7-o1yJ9N5qHe-PxFHBWfZp7iu-FHITPCa_gPhH6pLz084WQHZbmkFpoekK_kOloV0ott42mUVYvatpJ1Kdwk-lp-iShOI9SK5mp_3rtzYsYXoa58qWLwXf0SHo8Nz6rcBSBoCJzGdCg9gF17_cSf4rMtL7kQFSdGdz46NF7nossjZYLcLhdY13eXcnLKayjmT7DmiGfA_tZa5CJxTVK00R-GnC-7cLdYGGEREfwUy7t6EpFCyG-Vg&__tn__=-R

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею