Маша Єфросиніна показала зворушливу зустріч зі своїм шестирічним сином після розлуки: те, заради чого варто жити

Author name 29 Жовтня 2020 в 18:10

Поділитися статтею

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна показала, як шестирічний син зустрічає її вдома. Ці кадри зворушили шанувальників до сліз.

Телевізійна кар’єра героїні нашої сьогоднішньої статті почалася ще в двохтисячних. Зараз вона не тільки з’являється на блакитних екранах, але ще і активно займається власним YouTube-каналом.

Крім того, зірка встигає стежити за своєю фігурою, бути люблячою дружиною і турботливою мамою.

Маша Ефросинина
Маша Єфросиніна

Маша перебуває у шлюбі з колишнім бізнесменом і нинішнім депутатом Тимуром Хромаєвим, з яким вони виховують двох дітей — 16-річну дочку Нану і 6-річного сина Сашка. Якщо дівчинка вважає за краще не з’являтися в соцмережах зіркової матері, то хлопчик навпаки любить камери.

Маша Ефросинина с мужем и детьми
Маша Єфросиніна з чоловіком і дітьми

Як активний користувач Instagram, Єфросиніна часто ділиться з підписниками сімейними кадрами з чоловіком і молодшою дитиною, а її остання публікація просто підкорила мережу.

Теледіва показала звичне повернення додому після роботи, де на порозі її зустрічав Саша.

Ефросинина с сыном Сашей
Єфросиніна з сином Сашком

Побачивши маму, спадкоємець кинувся в її обійми так, немов розлука тривала цілу вічність. Він абсолютно не приховував свого щастя, чим зворушив не тільки фанатів ведучої, але і її знаменитих друзів — дружину Монатіка Ірину, Дашу Астаф’єву, Лесю Нікітюк.

Комментарии звездных подруг Маши
Коментарі зіркових подруг Маші

Ось як Маша підписала публікацію:

«Момент, заради якого завжди чекаєш кінець робочого дня».

Не можна не відзначити стильний образ героїні статті. На ній одягнена шкіряна сукня рожевого кольору довжиною нижче коліна, яка прекрасно підкреслила струнку фігуру знаменитості. Доповненням образу стали замшеві бежеві черевики на невисокому каблуці з гострим носком і чорна сумка від Dior.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею