Кліп Дана Балана Numa Numa 2 набрав 100 мільйонів переглядів – вітаємо співака (відео)

Author name 30 Жовтня 2020 в 15:10

Поділитися статтею

Дан Балан
Дан Балан

Ця подія відбулася ще 13 жовтня, про що Дан повідомив в своєму Інстаграме. А за два тижні трек набрав ще 1,4 млн переглядів.

100 мільйонів переглядів – це мрія багатьох, навіть дуже відомих у світі, виконавців.

Кліп Numa Numa 2 молдавського співака досяг такого успіху вперше в історії країни. Хоча першоджерело пісні – композиція групи O-Zone «Dragostea Din Tei», випущена в 2003 році, також була на самій вершині всіх європейських і азіатських хіт-парадів. Там вона також відома під неофіційними назвами «Numa Numa» і «Ma Ya Hi».

Група O-Zone
Група O-Zone

Цей сингл внесений до Книги рекордів Гіннеса як найбільш прокручуваний в світі, обігнавши і Майкла Джексона, і інших світових зірок. Ця композиція навіть принесла Балану номінацію на «Греммі» в якості співавтора завдяки тому, що в 2008 році репер TI і Rihanna випустили сингл «Live Your Life», який містить озоновський семпл і мотив. Кому цікаво – дивіться.

https://youtu.be/koVHN6eO4Xg?list=PL3vB6DkM1G6CYooTbzDnpUb1iM5LB3k7b

12 вересня 2018, автор синглу Дан Балан випустив нову версію цієї пісні, назвавши її «Numa Numa 2». Кліп знімався в Уганді, запрошеним співвиконавцем був легенда світової музики, композитів і виконавець Марлі Уотерс.

У зйомках взяли участь майже сотня дітей з забутого Богом африканського поселення, які після трьох коротких репетицій зробили те, що багатьом професійним ансамблям не вдається ніколи – створити атмосферу.

https://www.youtube.com/watch?v=jKcBZlPHC3o

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею