Зірка «Татусеві дочок» Дарина Мельникова дуже важко переносить COVID-19, стан її на межі

Author name 3 Листопада 2020 в 09:11

Поділитися статтею

Дарина Мельникова
Дарина Мельникова

Шанувальники переживають за неї, і бояться, що вона не одужає – дівчина на тлі важкого фізичного стану впала в депресію.

Актриса театру і кіно Дар’я Мельникова популярність здобула за роль Жені Васнецової в серіалі «Татусеві дочки», а також за роль Чуми у фільмі «Сталевий метелик».

Дарина Мельникова в ролі Жені Васнецова
Дар’я Мельникова в ролі Жені Васнецова

28-річна жінка практично вже перенесла коронавірус, який, не дивлячись на її молодий вік, протікав у вкрай важкій формі. У неї були серйозні проблеми з диханням, повністю втрачено смак і нюх, сильні болі у всьому тілі. Лікування в реанімації під апаратурою призвело Дарину до повної апатії до подій, вона навіть не цікавилася своїми маленькими синами Артуром і Марком.

Московським лікарям вдалося побороти коронавірус, а от душевну рівноваги поки не відновлено – в Дар’я класична депресія.

За словами її чоловіка Артура Смольянинова, трохи вона прийшла в себе, коли повернулися нюх і смак. На радощах вона випила відразу 5 чашок кави, насолоджуючись відчуттями і плачу від щастя.

Дарья Мельникова и Артур Смольянинов
Дар’я Мельникова і Артур Смольянинов

Психолог порадив жінці, яка поки перебуває в повній ізоляції від рідних, зайнятися веденням соцмереж – це допомагає повернутися до повноцінного життя.

Дар’я послухалася, виставляє старі фото і описує свої відчуття:

 ""

У коментарях прихильники побажали дівчині швидше повернути звичний ритм життя.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею