Нападнику на танцюриста Наді Дорофєєвої загрожує 8 років в’язниці

Державне бюро розслідувань повідомило, що завершило розслідування щодо працівника управління державної охорони, який напав на танцюриста Наді Дорофєєвої.

Як повідомляє прес-служба ГБР, нападнику на танцюриста Дорофеєвої загрожує до восьми років позбавлення волі. Танцюриста звуть Євген Гончаренко, і він тільки зараз поступово повертається до нормального життя після всього, що з ним сталося.

За інформацією слідства 1 серпня 2021 року працівник держохорони, проходячи повз кафе в центрі Києва, спочатку безпричинно штовхнув танцюриста Євгена Гончаренко, а після зауваження ще й напав на нього, наніс кілька ударів в область голови.

танцюрист Дорофеєвої
танцюрист Дорофеєвої

Відео, які зафіксували товариші Євгена і камери відеоспостереження, тут же облетіли весь інтернет. Шанувальники Дорофеєвої і Євгена вимагали від слідства максимальних заходів покарання.

Зокрема, Євген отримав кілька сильних травм по обличчю. Після цього медики діагностували у молодого хлопця черепно-мозкову травму, переломи.

Це при тому, що на відео видно – сам танцюрист ніяких конфліктів не провокував.

Також Гончаренко пережив кому, тому зараз проходить процес реабілітації.

Сама DOROFEEVA коментувала цю ситуацію – вона підтримала танцюриста, допомогла йому фінансово, і зазначила, що нападник повинен нести максимальну відповідальність, яку передбачає стаття.

Відзначимо, що Надія Дорофєєва самостійно співає з початку цього року. У 2020 році вона разом з Позитивом оголосила про розпад групи “Время и стекло “. Колектив існував 10 років.

Тепер Позитив виступає в складі групи “Mozgi ” під протекторатом Потапа. Надя нехай і співає сольно, але її продюсером все також залишається Олексій Потапенко.

Подпишись

Поделитесь этой статьей

Где котята?

Тест на внимательность: найдите за 20 секунд на картинке котят рядом с собакой

Правда различным по внимательности людям требуется разное время, чтобы увидеть котят. Ведь собака лохматая, котята тоже и картинка выполнена художником в черно-белом цвете.
Найдите отличие

Тест на внимательность: найдите за 30 секунд чем на картинке одна роза отличается от других

Художник, который нарисовал на картинке розы, их также любит, поэтому он с такой любовь их красочно оформил. Для прохождения теста на внимательность вам отводится всего тридцать секунд.
Дан Балан и Люси Чеботина

(Видео) Дан Балан с Люси Чеботиной песней Balzam (Бальзам) “завел” зрителей: голос завораживает!

Тембру голоса Дна Балан завидуют многие, и не только девушки и женщины. Многие мужчины, также хотели бы иметь такой тембр голоса.
Леся Никитюк

(Фото) Леся Никитюк в свои 34 года выглядит идеально: узнайте, что она больше всего хочет

В социальных сетях поклонники не преминули оставить свои посты и они написали, что Леся Никитюк шикарно выглядит и их прямо-таки "зажигает".
Как правильно варить рис

Как правильно варить рис, чтобы он был рассыпчастым

Рис - очень прихотливая крупа. Его можно с легкостью испортить, если не знать базовых правил варки риса. Заинтересовались?

Подпишись на нас

748,640ФанатыМне нравится
2,649ЧитателиЧитать
229ЧитателиЧитать
11,302ЧитателиЧитать
202ЧитателиЧитать
52,514ПодписчикиПодписаться

Популярное

Последние новости