Олега Винника та Ольгу Фреймут підловили в гримерці «Танців з зірками»: володар вовчиць змінює блондинок як рукавички

Author name 23 Листопада 2020 в 10:11

Поділитися статтею

Олег Винник і Ольга Фреймут
Олег Винник і Ольга Фреймут

Ведучими балкона в 13 ефірі «Танців з зірками» стали вибулі учасники проекту Олег Винник та Ольга Фреймут. Повелитель вовчиць і ревізор вперше працювали в парі.

Чого в новому сезоні самого танцювального шоу країни тільки не було — і вагітні танці Ілони Гвоздьової, і травма Влада Ями, і перший в історії вихід на паркет Юрія Горбунова і Тіни Кароль, але це далеко не всі сюрпризи, які здивували телеглядачів.

Танці з зірками готують багато сюрпризів для учасників і глядачів
Танці з зірками

Ніхто не очікував побачити в «Танцях» самих нетанцюючих зірок українського шоу-бізнесу, проте це сталося. Олег протримався в проекті 4 ефіри і, безсумнівно, з підтримкою своєї партнерки Олени Шоптенко він би дійшов і далі, однак в плани втрутився коронавірус.

Саме через хворобу їх пару довелося дискваліфікувати, що стало справжнім розчаруванням для величезної армії прихильниць артиста.

Олег Винник та Олена Шоптенко в "Танцях із зірками"
Олег Винник та Олена Шоптенко

А ось Ольгу COVID-19 не зупинив і на самому початку сезону, перебуваючи на самоізоляції, вона танцювала разом з Іллею Падзіною віддалено. Фреймут протрималася цілих 10 випусків, після чого покинула проект за результатами глядацького голосування.

Ольга Фреймут и Илья Падзина
Ольга Фреймут та Ілля Падзіна

Нарешті в 13 ефірі сталося довгоочікуване повернення співака і телеведучої на паркет, правда вже в якості підтримки для решти учасників на балконі.

У себе в Instagram ревізор показала, як вони з Олегом готувалися до ефіру, сидячи в гримерці зі сценарієм в руках.

Скриншот из Instagram Ольги Фреймут
Скріншот з Instagram Ольги Фреймут

Не можна не відзначити, що навіть сувора Ольга не змогла стримати емоцій — зірки голосно сміялися на репетиції. Очевидно, Винник зміг розтопити серце української снігової королеви.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею