Ольга Харлан і Дікусар захворіли на коронавірус і не вийшли на паркет “Танців із зірками” в 9 ефірі

Author name 31 Жовтня 2021 в 23:10

Поділитися статтею

Дмитро Дікусар та Ольга Харлай
Дмитро Дікусар та Ольга Харлай

Зважаючи на пандемію коронавірусу, шоу “Танці з зірками” передбачає, що учасники можуть взяти собі “імунітет”.

“Імунітет” є для кожної пари. Пара має право взяти його один раз за весь сезон і не більше ніж на один тиждень. Причина для цього має бути поважною. Наприклад, хвороба.

На жаль, у дев’ятому прямому ефірі шоу “Танці з зірками” імунітетом довелося скористатися парі Дмитра Дікусара та Ольги Харлан. Партнери по паркету захворіли на коронавірус.

Імунітет передбачає, що під час поточного прямого ефіру за пару не голосуватимуть, і наступного ефіру вони пройдуть автоматично. Однак якщо до наступного прямого ефіру пара не зможе відновити своє здоров’я та повернутися до репетицій, то їм доведеться покинути проект — на пару чекає дискваліфікація. Такі правила. У 2020 році під час сезону “Танців із зірками” так залишили проект Олег Винник та Олена Шоптенко. У партнерів був коронавірус і вони не змогли швидко одужати.

Після дискваліфікації юрби фанатів вимагали повернення артистів, і творці проекту навіть зважилися змінити правила, виходячи з такого великого запиту глядачів. Але Олег Винник не зміг ухвалити цю пропозицію.

Проте Ольга Харлан та Дмитро Жук (партнер, який заміняв Дикусара на час його хвороби) змогли порепетирувати до того, як у Ольги виявили коронавірус. І відеозапис з репетицій “без прикрас та гриму” показали у прямому ефірі.

https://www.instagram.com/p/CVtMfXSKNCI/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею