Осадча заявилася до Горбунова, коли той був з Іванною Онофрійчук: підтримала чоловіка на “Танцях із зірками”

Author name 8 Листопада 2021 в 17:11

Поділитися статтею

Напередодні у проекті “Танці із зірками” був сімейний вечір. Артисти запрошували до студії своїх партнерів, сім’ї, присвячували їм виступи.

Телеведучого Юрія Горбунова прийшла підтримати його кохана дружина Катерина Осадча, яка нещодавно подарувала своєму чоловікові другого сина.

Катерина Осадча та Юрій Горбунов на "сімейному вечорі" Танців із зірками
Катерина Осадча та Юрій Горбунов на “сімейному вечорі” Танців із зірками
Катерина Осадча та Юрій Горбунов на "сімейному вечорі" Танців із зірками
Катерина Осадча та Юрій Горбунов на “сімейному вечорі” Танців із зірками

Катерина Осадча вирішила відвідати свого колегу та чоловіка Юрія Горбунова на знімальному майданчику. Прямо під час прямого ефіру “Танців із зірками” прийшла за лаштунки шоу, яке Юрій Горбунов веде разом із новою співведучою Іванною Онофрійчук.

Після чого Юрій зробив кілька фотографій зі своєю дружиною, і подружжя опублікувало знімки у соціальних мережах. На фото партнери виглядають дуже закоханими, життєрадісними та наповненими. А Катя – зовсім не така змучена, як говорять про матір у перші місяці життя їхніх дітей. Навпаки, Катерина Осадча вбралася як на “Світське життя” і показала принади своєї стрункої фігури.

Нагадаємо, у зоні ризику на останньому прямому ефірі проекту “Танці з зірками” опинилися пари Дмитро Каднай та Аліна Лі, Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук, Олександра Зарицька та Юрій Мєшков. Одну пару в останні хвилини врятували глядачі, тож вона продовжує участь у проекті. Це пара — Дмитро Каднай та Аліна Лі. Олександра Зарицька (КАЗКА) залишила проект разом зі своїм партнером. Артистка задоволена участю у самому танцювальному шоу країни та дякує за досвід.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею