Анна Кареліна – переможниця проекту “Танці із зірками”: чим відома хореограф, яка дійшла до перемоги

Author name 29 Листопада 2021 в 11:11

Поділитися статтею

Артур Логай та Ганна Кареліна
Артур Логай та Ганна Кареліна

Артур Логай та Ганна Кареліна стали переможцями шоу “Танці із зірками” у 2021 році.

Артур Логай та Ганна Кареліна – пара, яка перемогла у сезоні “Танців із зірками 2021”. Їхня перемога, здавалося б, була вирішена наперед. Артур – улюбленець публіки. Знімався у багатьох фільмах та серіалах, націлених на підліткову та молодіжну аудиторію. Тому навіть незважаючи на сімейний стан артиста (він одружений), шанувальниці атакували його на кожному розі. І зовсім не дивно, що вони голосували за свого улюбленця, просуваючи його до перемоги.

Однак не можна пропустити повз Ганну Кареліну – хореографа пари, яка вчила Артура, тренувала його, підказувала що і як робити, а також чекала на нього, поки той приходив зі зйомок в інших проектах. Не можна сказати, що переможцем є один. Анна та Артур показали чудові результати, тому цей кубок тепер по праву належить їм.

Артур Логай та Ганна Кареліна
Артур Логай та Ганна Кареліна

Що відомо про Анну Кареліну

Після перемоги на “Танцях із зірками” публіка зацікавилася тим, хто така Ганна Кареліна і чим вона відома. Насправді, в українській хореографії вона поки що сходить зірка, тому відомо про неї мало.

Дівчина Ганна народилася у невеликому селищі на Волині. До початку участі у найтанцювальнішому шоу країни “Танці із зірками”, Ганна Кареліна була викладачем хореографії у Київському національному університеті культури та мистецтв. Разом зі своїми підопічними брала участь у багатьох конкурсах.

Серед хобі Анни – подорожі. Дивно, як цій дівчині не приписували роман із Артуром.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею