Переможець Холостячки Андрій Задворний: біографія, кого та за що обрала Злата Огневич

Батьківщина Андрія Задворного – Латвія. Його батько був військовим, а мати - музичним керівником. Потім вони переїхали до України.

Інтригуюче шоу Холостячка 2 два тримало глядачів та шанувальників Злати Огневич у напрузі. Ніхто не здогадувався, кому віддасть перевагу і кому віддасть своє серце співачка.

Андрій Задворний переміг у шоу Холостячка 2. Злата Огневич, яка є талановитою та красивою українською співачкою, зупинила свій вибір на ньому.

Хто такий Андрій Задворний і чому Злата Огневич обрала його, – запитують шанувальники шоу.

Батьківщина Андрія Задворного – Латвія. Його батько був військовим, а мати – музичним керівником. Потім вони переїхали до України. Тут Андрій Задворний вступив до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у Харкові та закінчив його за спеціальністю юрист. Проте Андрій Задворний за своєю професією не працює.

Андрію Задворному 32 роки. Він є підприємцем – виробляє дерев’яні іграшки для дітей віком від 1-10 років.
Нині ці іграшки його фірма реалізовує нашій країні, проте Андрій Задворний планує їх продаж на ринки Канади, навіть Європи.
Андрій Задворний керує своєю фірмою, а іграшки роблять професіонали організації.

Обранець Злати Огневич раніше був одружений. У нього є донька, якій 6 років та її звати Кіра. Одружився Андрій Задворний, коли йому було 22 роки. Коли дівчинці виповнилося 1,5 роки вони з дружиною розлучилися.

До того як почати брати участь у шоу “Холостячка 2” Андрій Задворний мав стосунки з Вікторією, яка є спортсменкою з нашої країни.

Андрій Задворний дуже любить подорожі, а також літатиме на параплані. Додатково він приділяє увагу дайвінгу та боксу.

3 грудня 2021 року був фінал шоу Холостячка 2. Претенденти на руку Злати Огневич були такі: Роман Свечкоренко, Дмитро Шевченко та Андрій Задворний.
Проте Романов залишив шоу у 6 випуску, оскільки виявилося, що він офіційно не розлучений. Але в одинадцятому випуску він повертається перед фінальною частиною шоу.

Однак після довгих роздумів Злата Огневич віддала перевагу Андрію Задворному. Серцю не накажеш! Співачка зрозуміла, що він її суджений.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.