Переможець Холостячки Андрій Задворний: біографія, кого та за що обрала Злата Огневич

Author name 4 Грудня 2021 в 08:12

Поділитися статтею

Андрій Задворний
Андрій Задворний

Батьківщина Андрія Задворного – Латвія. Його батько був військовим, а мати – музичним керівником. Потім вони переїхали до України.

Інтригуюче шоу Холостячка 2 два тримало глядачів та шанувальників Злати Огневич у напрузі. Ніхто не здогадувався, кому віддасть перевагу і кому віддасть своє серце співачка.

Андрій Задворний переміг у шоу Холостячка 2. Злата Огневич, яка є талановитою та красивою українською співачкою, зупинила свій вибір на ньому.

Хто такий Андрій Задворний і чому Злата Огневич обрала його, – запитують шанувальники шоу.

Батьківщина Андрія Задворного – Латвія. Його батько був військовим, а мати – музичним керівником. Потім вони переїхали до України. Тут Андрій Задворний вступив до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у Харкові та закінчив його за спеціальністю юрист. Проте Андрій Задворний за своєю професією не працює.

https://www.instagram.com/p/CWDV9gutSLL/

Андрію Задворному 32 роки. Він є підприємцем – виробляє дерев’яні іграшки для дітей віком від 1-10 років.
Нині ці іграшки його фірма реалізовує нашій країні, проте Андрій Задворний планує їх продаж на ринки Канади, навіть Європи.
Андрій Задворний керує своєю фірмою, а іграшки роблять професіонали організації.

Обранець Злати Огневич раніше був одружений. У нього є донька, якій 6 років та її звати Кіра. Одружився Андрій Задворний, коли йому було 22 роки. Коли дівчинці виповнилося 1,5 роки вони з дружиною розлучилися.

До того як почати брати участь у шоу “Холостячка 2” Андрій Задворний мав стосунки з Вікторією, яка є спортсменкою з нашої країни.

Андрій Задворний дуже любить подорожі, а також літатиме на параплані. Додатково він приділяє увагу дайвінгу та боксу.

3 грудня 2021 року був фінал шоу Холостячка 2. Претенденти на руку Злати Огневич були такі: Роман Свечкоренко, Дмитро Шевченко та Андрій Задворний.
Проте Романов залишив шоу у 6 випуску, оскільки виявилося, що він офіційно не розлучений. Але в одинадцятому випуску він повертається перед фінальною частиною шоу.

Однак після довгих роздумів Злата Огневич віддала перевагу Андрію Задворному. Серцю не накажеш! Співачка зрозуміла, що він її суджений.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею