Ким працюють жінки “Comedy Club”: дружина Павла Волі, Міші Галустяна, Гаріка Мартиросяна та інших резидентів

Всі знають Галустяна, Мартиросяна, Волю та інших відомих резидентів гумористичного шоу "Comedy Club". А як щодо їхніх дружин, які є не менш цікавими особистостями?

Кожен принаймні раз бачив виступи коміків “Comedy Club”. Хтось пам’ятає ще старий формат телепроєкту, а комусь до вподоби новий варіант шоу. Хай там що, проте б’ємось об заклад, що ви мало знаєте про коханих найвідоміших резидентів “Comedy Club”. Пропонуємо дізнатись детальніше, чим займаються та що полюбляють дружини відомих коміків.

Лясайн Утяшева

Павел Воля зі своєю дружиною
Павел Воля зі своєю дружиною

Дружина популярного коміка Павла Волі раніше займалась художньою гімнастикою, втім пішла з великого спорту 2006 року. З того часу знаменитість не зупиняється й продовжує робити своє ім’я все більш відомим. Утяшеву знають, як письменницю, телеведучу, підприємницю, постановницю танцювальних шоу.

Після завершення спортивної діяльності знаменитість стала ділитись своїм досвідом з іншими. Лясайн веде спортивні передачі та розповідає про найефективніші вправи для схуднення.

Жанна Мартиросян

Гарік Мартиросян зі своєю дружиною
Гарік Мартиросян зі своєю дружиною

Після завершення школи Жанна вступила навчатись на юридичний факультет і хотіла стати криміналістом. Паралельно з навчанням вона брала участь в університетському КВН, який згодом і познайомив її з майбутнім чоловіком. Дівчина вийшла заміж ледве не одразу після завершення університету, знайшла роботу за спеціальністю, втім швидко покинула надії на кар’єру.

Жанна Мартиросян пожертвувала своєю професією заради сімейного життя. Через щільний графік чоловіка вони майже не бачились, тому зіркова дружина звільнилась та почала всіляко підтримувати свого коханого. Це дозволило їй реалізуватись у творчому плані.

Вікторія Галустян

Михайло Галустян зі своєю дружиною
Михайло Галустян зі своєю дружиною

За спеціальністю дружина Михайла Галустяна – бухгалтер. Після завершення навчання у школі вона вступила до ВНЗ та отримала диплом з відповідної спеціальності. Товариші та рідні Вікторії характеризують її як спокійну та милу людину, яка тепло піклується про свою сім’ю, дітей та чоловіка. З Галустяном вони познайомились у Краснодарі, а жити разом почали в Сочі.

Ольга Вайнілович

Вадим Галигін зі своєю дружиною
Вадим Галигін зі своєю дружиною

Відома російська співачка, модель та світська левиця є не менш популярною за свого гуморного чоловіка. Знаменитості народились та виросли в Білорусі. Після завершення школи дівчина довгий час працювала моделлю – її помітили та запропонували контракти в агентствах Німеччини, Франції, Кореї та Японії. Однак незабаром цю сторінку біографії вона віддала перевагу закрити і повернулася до музики.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віталій Козловський

Козловський поділився сімейної трагедією

Віталій Козловський відверто розповів про свої стосунки з батьками.
На скелі ховається олень

Чи зможете знайти за 20 секунд оленя на скелі? Тест на уважність

Якщо у вас ввечері є час, спробуйте знайти оленя на скелі - відволічетеся.
Рустам

Дитині не давали жодних шансів, але його всиновили, виховали і зробили відомим – правдива...

Через час багато дізналися про цього хлопчика, в тому числі та журналісти. Вони почали запрошувати їх на передачі. Для Ніки та їх сім'ї Рустам став справжнім щастям.
Даша Астафьєва

Не звикла бути одягненою: Даша Астаф’єва показала новий образ

Екс-солістка групи НікітА і телеведу Даша Астаф'єва показала новий образ. Шанувальники творчості впевнені - вона не звикла позувати для фото одягненою.

Популярне за тиждень

На відміну від Антоніни Паперної, львів’янка Анжеліка Варум висловилася: “Ми рухаємося...

Чимало українців свого часу намагалися зробити кар'єру в москві. Це вважалося дуже престижним. Та 2022 рік усе змінив. Людям довелося обирати, на якому боці барикад вони знаходяться. Львів'янка Анжеліка Варум, судячи з усього, зайняла проукраїнську позицію.

Популярне