Актори “Дизель Шоу” Вікторія Булітко та Євген Сморигін 12 років разом: важлива дата у пари гумористів

Відомі українські гумористи цього року відзначають доволі важливу для своїх стосунків дату. Євген Сморигін та Вікторія Булітко святкують 12 років разом

Українські гумористи, які здобули свою популярність на сцені “Дизель Шоу” цього року відзначають 12 років разом. Євген Сморигін та Вікторія Булітко виступають в дуеті з 2010 року – ця дата назавжди закарбувалася у їхній біографії.

Сморигін та Булітко разом 12 років разом

Відомі українські коміки та актори вперше зустрілись дуже давно. Булітко та Сморигін вперше зіграли в дуеті цілих 12 років тому – відтоді між колегами панує міцна та справжня дружба. Вікторія Булітко неодноразово згадувала в інтерв’ю, як вдячна своєму напарнику та товаришу. Для української актриси не існує колеги-чоловіка, з яким їй було б комфортніше працювати разом.

Євген Сморигін своєю чергою так само висловлюється про Вікторію Булітко. Білорус, який нещодавно зробив перші кроки для отримання українського громадянства, зізнається, що йому дуже подобається працювати на одній сцені з Булітко. Крім того, в одному з інтерв’ю Вікторія зізнавалась, що саме завдяки Євгену Сморигіну потрапила на проєкт “Дизель Шоу”.

Євген Сморигін та Вікторія Булітко
Євген Сморигін та Вікторія Булітко

За зізнанням актриси, він “замовив” за неї слівце. Коли продюсери запитали пораду в Сморигіна, той зазначив, що краще за Віку Булітко на жіночу роль у “Дизель шоу” не підійде ніхто.

Особисте життя Вікторії Булітко

Поза сценою й українська акторка, і її зірковий колега мають особисте життя. Вікторія Булітко в цьому плані не дуже говірка, тому її шанувальникам про обранця кумира відомо мало. У коментарях для журналістів зірка неодноразово зізнавалась, що її серце зайняте, втім розкривати особистості свого коханого не захотіла.

Схоже, що знаменитість керується приказкою “Щастя любить тишу”, тому надає перевагу мовчати про коханого чоловіка.

Особисте життя Євгена Сморигіна

Український актор білоруського походження має щасливу сім’ю та кохану дружину. Зі своєю майбутньою коханою знаменитість познайомився в українській столиці. Лідія виявилась сусідкою Євгена Сморигіна. Випадкове знайомство переросло у дружбу, а потім у романтичні стосунки. Нині Євген та Лідія — батьки трьох дітей, вони виховують двох синів та доньку.

Євген Сморигін зі своєю сім'єю
Євген Сморигін зі своєю сім’єю

Поділитися статтею

Зараз читають

Пиріг на сметані з фруктами

Швидкий бюджетний пиріг на сметані, який можна готувати з ягодами або фруктами

Такий пиріг можна швидко приготувати, коли повинні прийти гості або просто до чаю. Ягоди і фрукти підійдуть будь-які.
Січневі морози і новий циклон - Наталка Діденко дала прогноз

На Україну насувається два сильних циклони: буде сніг і морози до мінус 25

Незважаючи на те, що найхолоднішим місяцем в році все ж вважається лютий, січень 2021 року теж нагадає про себе досить сильними морозами.
Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук вперше показав фотографію з мамою

Мама фронтмена "Океану Ельзи" Святослава Вакарчука відзначила свій день народження.
Василь Лановий

Найяскравіші ролі померлого Василя Ланового: не тільки “Смугастий рейс “

28 січня 2021 року стало відомо, що з життя пішов геніальний радянський і російський актор Василь Лановий, який зіграв у багатьох фільмах значущі ролі.

Популярне за тиждень

Популярне