Єршова з “Холостяка-12” присоромила Топольського за поцілунки та дещо більше з учасницями: “Майже з кожною”

Учасниця нового сезону культового реаліті-шоу "Холостяк" гнівно висловилась у сторону Алекса Топольського. Дівчина розповіла про непристойно розкуту поведінку зірки

Одна з учасниць нового сезону культового реаліті-шоу “Холостяк” розкритикувала головного героя телепроєкту за його розкуту поведінку. Аліна Єршова детально пояснила, що саме її бентежить у ймовірному коханому.

Аліна Єршова про поцілунки на проєкті

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм учасниця дванадцятого сезону “Холостяка” прокоментувала численні поцілунки на шоу. Так, за зізнанням дівчини, багато учасниць цілували Топольського не задля того, аби висловити свої почуття до нього, а заради того, щоб заробити собі так званий “плюсик” і похвалитись іншим “досягненням”. Аліна Єршова зізналась, що розглядала Алекса Топольського своїм ймовірним майбутнім чоловіком, проте під час знімання шоу вона сильно розчарувалась через певні нюанси.

Дівчина поділилась своїми переживаннями, які полягають в тому, що прийшла Аліна на проєкт за коханням свого життя, а в процесі отримує лише розчарування та неприємності. За словами Єршової, їй неприємно витрачати свій час на спілкування з іншими учасницями “ні про що”, а також вислуховувати весь той бруд, що ллється звідусіль. Крім того, Аліну Єршову бентежить непристойна поведінка Алекса – тактильність та натяки на дещо більше ледве не з кожною дівчиною на проєкті.

Аліна Єршова прокоментувала поведінку Алекса Топольського
Аліна Єршова прокоментувала поведінку Алекса Топольського

Учасниця зазначає, що така поведінка наштовхує її на думки про те, що для Топольського кожна дівчина – чергова галочка в нескінченному списку. Крім того, вона висловила свій подив та нерозуміння, чому дівчата не можуть та не хочуть зберігати власну гідність і відмовляти Топольському в його наполегливих натяках.

Аліна Єршова зазначила, що їй навіть було шкода інших учасниць “Холостяка”, адже вона вважає, що багато дівчат просто “повелись” на образ, який собі створив головний герой нового сезону “Холостяка”. Аліна зазначила, що вона майже впевнена у тому, що кожна дівчина відчувала, що поведінка Топольського – це занадто. Втім, у момент близькості не кожна могла знайти рішучість впевнено відмовити Топольському.

Де повага до самого себе та до дівчат? Це ж не одноразові рукавички, які можна використовувати та викинути на смітник

– зазначила учасниця.

Поділитися статтею

Зараз читають

Собака залишилася одна вдома

Що роблять домашні тварини, коли вас немає вдома? (Відео)

Домашні тварини знають, чим себе зайняти, коли їх господаря немає вдома. Звичайно, вони спочатку нудьгують, але потім знаходять заняття більш цікаве.
Співачка для душі - Ірина Аллегрова - як вона зараз живе?

Як зараз живе Ірина Аллегрова – співачка, яку любили мільйони? Цікаві факти про її...

"Сьогодні я трохи дорослішими і мій глядач трохи дорослішою. І нам є про що поговорити! "- прокоментувала свій сьогоднішній репертуар Ірина Аллегрова.
Настя Каменських

Настя Каменських порадила, яке взуття обрати на літо

Також співачка показала свою взуттєву колекцію.
Квашена капуста

Квашена капуста за простим рецептом: смачно, недорого і підійде до будь-якої страви

Спробуйте найпростіший спосіб приготувати класичну квашену капусту. Ця ферментована їжа відмінно підходить для кишківника і поєднується з вареною картоплею.

Популярне за тиждень

Популярне