Не українці за походженням: приїжджі актори “Дизель Шоу” – Євген Сморигін, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко

"Дизель Шоу" - це відоме українське гумористичне шоу, яке зайняло своє місце поряд з "Вечірнім кварталом". Як виявилося, не всі зірки проекту – українці.

“Дизель Шоу” було створене в 2015 році. Цей гумористичний проект складається зі сценок та номерів на тему сімейних відносин, кохання, конфлікту поколінь, актуальних та соціальних проблем у суспільстві, країні та світі. Акторський склад невеликий і не всі з головних зірок “Дизелів” родом з України.

Дмитро Танкович

Діма Танкович народився в Мінську. В юності займався стрибками у воду, грав у театрі, отримав вищу освіту за спеціальністю “Облік, аналіз і аудит в банку”. Студентом став учасником команди КВК “ЧП”, яка з часом здобула популярність на професійній сцені.

Дмитро Танкович білорус
Дмитро Танкович білорус

З 2009 року Танкович став ведучим розважальних програм на СТБ, в 2018 році він приєднався до команди “Дизель Шоу”. Документи на українське громадянство збирається подавати, поки що він офіційно білорус, але його позиція повністю проукраїнська.

Євген Сморигін

Сморигін також народився у Мінську і також грав у команді КВК “ЧП”. Після її розпаду в парі з Дмитром Танковичем став ведучим “Україна має талант”. З 2015 року Євген є учасником проектів від “Дизель Студіо”. Давно живе і працює в Києві, а нещодавно гуморист здав іспит з української мови, щоб отримати українське громадянство. Він набрав 97 зі 100 можливих балів.

Євген Сморигін розповів про те, чому не отримав українське громадянство раніше
Євген Сморигін розповів, як склав іспит на отримання українського громадянства

Сергій Писаренко та Євген Нікішин

Тепер вже екс-учасники “Дизель Шоу” Писаренко і Нікішин – росіяни, вони покинули склад “Дизелів” через своє мовчання з приводу війни, яку розв’язала проти українців росія. До вторгнення Писаренко жив у Києві, а потім виїхав за кордон, Нікішин одразу поїхав до родичів у рф. Це і стало початком кінця їх кар’єрі в “Дизель Шоу”.

Актори Дизель Шоу Писаренко та Нікішин покинули Дизель Студіо
Актори Дизель Шоу Писаренко та Нікішин покинули Дизель Студіо

Поділитися статтею

Зараз читають

Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №138-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Вирішили головоломку? Швидко вийшло? Якщо ви не знайшли рішення, то на малюнку нижче ви його побачите. Гарного вам настрою та успіхів у всьому!
Віталіна Цимбалюк-Романовська

Віталіна Цимбалюк-Романовська розповіла, як жила з Джігарханяном «в однокімнатному сараї в жахливих умовах»

14 листопада цього року нас покинув великий артист Армен Джигарханян - старість і множинні проблеми зі здоров'ям не дозволили дожити до 86-того дня народження. Навколо смерті актора і режисера, на жаль, відразу ж почалися судові розборки, адже одружений він був кілька разів, і кожна з партнерок вимагала своєї частки.
Шоколадний пиріг з кремом

Як приготувати шоколадний пиріг без вершкового масла: прикрасили кремом, і вийшов торт (швидкий рецепт)...

Шоколадний пиріг дійсно дуже смачний, а головне для приготування випічки знадобиться мінімум інгредієнтів. Тому такий десерт доступний кожному.
Наташа Корольова

«Мужик, а не жінка»: зовнішність Наташі Корольової активно критикують у мережі. Фанатам не подобається...

Незадоволені підписники порівняли співачку Наташу Корольову з чоловіком. А інші фанати відзначили, що артистка без макіяжу виглядає краще.

Популярне за тиждень

Лідію Федосєєву-Шукшину донька здала в будинок для літніх людей: саме там...

84-річна Лідія Федосєєва-Шукшина 5 років тому ще думала про заміжжя, стаючи на весільний рушник із Барі Алібасовим, а нині на неї чекає зовсім невесела подорож до пансіонату для літніх людей. У жінки є три доньки. Подібне рішення позбутися мами спало на думку найменшій з них.

Популярне