“Ловити тут нічого”: ексучасниця “Холостяка-12” Кондрашевська розповіла ганебну правду про Алекса Топольського

Останнім часом здається, що новий сезон реаліті-шоу "Холостяк" хтось зурочив, адже телепроєкт переслідують постійні скандали та звинувачення. Що сталось цього разу?

Українці довго чекали на прем’єру нового сезону реаліті-шоу “Холостяк”, проте з найпершого моменту все пішло зовсім не так, як мало. Прем’єра телепроєкту двічі переносилась – один раз через війну, а другий раз через технічні проблеми. Більш того, після початку щотижневого показу епізодів “Холостяка” глядачі почали помічати напружену атмосферу та неприйнятну поведінку головного героя дванадцятого сезону Холостяка.

Цього разу про Алекса Топольського вирішила висловитись ексучасниця реаліті-шоу Ліза Кондрашевська. У сьомому епізоді дівчина покинула телепроєкт та одразу розповіла не дуже приємну правду про нового холостяка. На церемонії троянд вона зізналась, що відчуває дистанцію з Топольським, тому сама попросила відпустити її додому. Тепер дівчина розповіла про ситуацію детальніше.

Ліза Кондрашевська про участь в “Холостяку”

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм колишня учасниця відомого реаліті-шоу про кохання прокоментувала свою участь в проєкті, а також розповіла про ставлення до Топольського. За словами дівчини, вона часто чула запитання про те, як взагалі могла піти боротись за серце чоловіка, коли він “крутить” ще з двома десятками інших красунь. Ліза Кондрашевська дала лаконічну та зрозумілу відповідь. Дівчина зазначила, що неможливо щось зрозуміти та з’ясувати, доки не відчуєш це на власному досвіді.

Про свій “виліт” з Холостяка Ліза Кондрашевська також висловилась. Так, дівчина зазначила, що правило кожного казино – це вміння вчасно його покинути. Саме тому, коли вона відчула дистанціювання з Алексом Топольським, а ні одна спроба зблизитись вже не працювала, дівчина прийняла рішення попросити холостяка відпустити її додому.

Ліза Кондрашевська про Алекса Топольського

За зізнанням ексучасниці шоу, спершу вона зачарувалась діями та поведінкою Топольського, проте пізніше він її розчарував, тому вона вирішила покинути проєкт.

На початку у мене був інтерес до Алекса, деякий час я ще була в якійсь ілюзії та сподівалася на взаємні почуття, але… Але ви самі все бачили

– зазначила дівчина.

Крім того, пообіцяла Ліза Кондрашевська, вона ще неодмінно розповість правду про перше побачення з Топольським, а також розкриє всі раніше невідомі деталі. Дівчина також додала, що остаточно зрозуміла, що їй “немає чого ловити” на проєкті, коли холостяк розкритикував її вірш.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ведмедиця з ведмежатами

Ведмедиця переводить ведмежат через дорогу: шкодники не слухають маму (Відео)

А що робити якщо потрібно перейти на іншу ділянку лісу і перед ведмедицею автомобільна дорога? Потрібно швидко перевести через дорогу ведмежат!
Як українські зірки змінились після схуднення

Були пампушками, а стали тростинками: як Могилевська, Писанка та інші “розтанули” на очах –...

Знаменитості вражають не лише творчою та професійною діяльністю, а й особистою витримкою та волею. Розкриваємо секрети схуднення – як відомим українцям вдалось перевтілитись?
Інна Цимбалюк

Інна Цимбалюк шукає заступництво у Олександра Буйнова, близького друга Примадонни Алли Пугачової Ексклюзив

Інна Цимбалюк зараз не дуже популярна на батьківщині. Ось і шукає, куди б прилаштуватися. До редакції видання "Одна хвилина" потрапили рідкісні кадри, як Інна шукає заступництва у Олександра Буйнова.
Тертий пиріг з варенням або ягодами: найвдаліший рецепт простої і смачної випічки з простих інгредієнтів

Тертий пиріг з варенням або ягодами: найвдаліший рецепт простої і смачної випічки з простих...

Смак цієї ніжної солодкої випічки знає мабуть що кожен, адже це – смак дитинства. Пропонуємо вам рецепт удосконаленого тертого пирога, якого можна робити, як з варенням, так і з ягодами.

Популярне за тиждень

Популярне