Холостяк-12 стає схожим на табір суворого режиму: Катя Лозовицька розповіла про пекельні умови знімання шоу

З кожним днем про "Холостяк-12" стає відомо все більше й більше неприємних деталей. Цього разу учасниця розповіла, чого ні в якому разі не можна було робити на зніманні реаліті-шоу

Прем’єра нового сезону популярного шоу “Холостяк” з першого дня супроводжувалась неприємними деталями та скандалами. Учасниці продовжують жалітись на невдалий монтаж телепроєкту, через який складається враження, що всі дівчата просто ненавидять одне одного. Інші скаржаться на поведінку Алекса Топольського та ведучого шоу Григорія Решетніка. А ось Катерина Лозовицька вирішила розповісти про жорсткі правила знімання “Холостяка”, які важко назвати людськими.

Катя Лозовицька про умови знімання шоу

На особистій сторінці учасниці “Холостяка-12” з’явилась серія Історій, у яких вона відповіла на запитання, які найбільше цікавили її шанувальників. Так, знаменитість розповіла про правила та забобони, які переслідували її на реаліті-шоу. Наприклад, без супроводу редакторів дівчата не мали права переміщатись містом або гуляти. Один із підписників Каті запитав, чи гуляли вони своєю дівочою компанією у Дубаї. Лозовицька зазначила, що мали змогу побачити місто лише на побаченнях.

Катя Лозовицька про заборону гуляти без супроводу редакторів
Катя Лозовицька про заборону гуляти без супроводу редакторів

Крім того, дівчина зізналась, чи спілкувалась з Алексом Топольським поза камерами. За словами Каті Лозовицької, це було під суворою забороною, а всі дівчата дотримувались її. Учасниця Холостяка-12 зізналась, що, коли камери вимикались, то їх буквально за ручки розводили по різних кінцях кімнати, а спілкуватись вони мало право лише поглядами.

Учасниця зізналась, чи спілкувалась з Топольським поза камерами
Учасниця зізналась, чи спілкувалась з Топольським поза камерами

Крім того, Катя Лозовицька розповіла про ставлення до себе інших дівчат з проєкту. За словами учасниці, вона була дуже тихою на проєкті та не воліла розповідати особистих деталей про себе. Так, інші дівчата дуже мало знали про Лозовицьку, тому, вважає Катя, не зрозуміли її.

Катя Лозовицька про стосунки з іншими учасницями проєкту
Катя Лозовицька про стосунки з іншими учасницями проєкту

Наразі дівчина проживає у Києві та, як і всі українці, стикається з плановими та екстреними вимкненнями електроенергії. Дівчина зазначила, що вона стала особливо захоплюватись свічками та гірляндами, тому чудово справляється з блекаутами.

Лозовицька зізналась, де зараз живе
Лозовицька зізналась, де зараз живе

Поділитися статтею

Зараз читають

Герої Каламбуру. Тоді і зараз

Назад у село. Як зараз виглядають актори Каламбуру

Вперше шоу «Деревня дураков» вийшло на екрани в 1996 році. Комедійна програма відразу полюбилася глядачам. Кожен з нас пам'ятає і музику, і героїв, і сюжет. А чи замислювалися ви колись, як виглядають герої без гриму і як склалася їхня доля? Ми зробили підбірку фото. Такими своїх улюблених артистів ви точно не бачили.
Катерина Осадча

Катя Осадча в теплій куртці прикрила обличчя жовтими квітами: без макіяжу вона виглядає блідо...

Телеведуча Катерина Осадча показала дуже тепле весняне фото з першого цвітіння в її саду біля будинку. Однак одягнена вона там зовсім не по-весняному.
Лайфхак з СРСР

ТОП-20 хитрощів і винаходів домогосподарок з СРСР в радянському побуті (Відео)

Зараз люди стали менше морочитися з ремонтом. Просто йдуть в будь-який будівельний або господарський магазин і купують потрібну річ. В СРСР такого не було.
Собака з притулку

Злого пса забрали з притулку: собака почала посміхатися (Фото)

У цього сумного пса з'явилася сім'я. Собака так рада змінам, що перестала гарчати і почала посміхатися, як людина.

Популярне за тиждень

Популярне