Професії переможниць шоу “Холостяк”: тревел-агент Анна Богдан, гімнастка Даша Ульянова, юрист Катя Лозовицька

Хоча знайти кохання на реаліті "Холостяк" вдається не кожному, про кожну учасницю, а особливо – переможницю, знають мільйони українців. Розповідаємо, ким працюють найяскравіші дівчата в історії телепроєкту

Українська адаптація американського реаліті-шоу здобула широку популярність серед глядачів. Кожного року, попри всі складнощі та негаразди, українська авдиторія чекає на нові сезони “Холостяка”. Поки продюсери думають, кого ж обрати на головну роль, пропонуємо пригадати переможниць минулих сезонів реаліті. Хто за освітою та ким насправді працюють відомі дівчата?

Анна Богдан

Дівчина стала учасницею та переможницею 9-го сезону популярного реаліті. За освітою Анна Богдан є маркетологом, проте здобутий в університеті фах не припав дівчині до душі, тому вона використала всю свою амбіційність та цілеспрямованість та вирішила знайти професію, яка точно буде приносити їй не лише користь, а й натхнення.

Хто за професією Анна Богдан
Хто за професією Анна Богдан

Пізніше дівчині таки вдалось знайти професію, в якій вона почуває себе впевнено та комфортно. Зараз Анна Богдан працює туристичним агентом. Можна припустити, що саме ця робота подобається дівчині, оскільки сама вона полюбляє екстремальний відпочинок, подорожі та альпінізм.

Даша Ульянова

Дівчина була учасницею та переможницею 10-го сезону реаліті-шоу “Холостяк”. Народилась дівчина у Кривому Розі в родині підприємця та домогосподарки. З самого дитинства дівчина усвідомила потяг до спорту й почала займатись художньою гімнастикою.

Хто за освітою та професією Даша Ульянова
Хто за освітою та професією Даша Ульянова

З 11 років Даша Ульянова навчалась в училищі олімпійського резерву. Життя там було дуже суворим, тому дитинства в дівчини фактично не було. Переможниця “Холостяка-10” отримала звання майстра спорту, проте продовжувати спортивну кар’єру не захотіла.

Катерина Лозовицька

26-річна модель стала переможницею реаліті-шоу “Холостяк-12”. Дівчина народилась у Києві та дуже рано замислилась над тим, що хоче бути фінансово незалежною. Так почався її самостійний шлях – у 15 років вона вже жила окремо від батьків. Катя Лозовицька розповідала, що тоді вона почергово навчалась у школі й працювала моделлю.

Хто за професією Катерина Лозовицька
Хто за професією Катерина Лозовицька

Переможниця Холостяка-12 має дві вищі освіти – юридичну в Київському університеті та освіту за спеціальністю “готельно-ресторанний” менеджмент в Іспанії. До слова, Іспанський університет дівчина оплатила собі сама.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віра Брежнєва

Нестаріюча екс-віагрянки Віра Брежнєва святкує свій день народження: маловідомі факти про зірку

Улюблениця засновника групи "Віа Гра " Костянтина Меладзе Віра Брежнєва 3 лютого 2021 року святкує свій 39-й день народження.
Сурогатна мати дітей Пугачової і Галкіна - їх сімейний стоматолог

(ВІДЕО) Фанати Пугачової знайшли сурогатну матір Гаррі і Лізи: малюки подарували їй величезний букет...

За інформацією Галкіна, це може бути їх сімейний стоматолог. Ось так тісний світ.
Застуда у дитини

Дитячий нежить: як уникнути ускладнень?

В середньому у малюка буває 8 простудних захворювань в рік. Уникнути цього неможливо, але можна вжити певних заходів, щоб запобігти його переродження.
Анастасія Волочкова

Кривий шпагат, поламані пальці: чому Анастасія Волочкова — несправжня балерина

Анастасія Волочкова — одна з найвідоміших сучасних балерин. Правда в останні роки вона славиться не стільки своєю танцювальною кар'єрою, скільки експресивними витівками і фотографіями. Чому Волочкову сьогодні перестали вважати професійною танцівницею? Читайте далі.

Популярне за тиждень

Популярне