Повторила шлях Хюррем: як насправді актори “Величного століття” ставилися до Мер’єм Узерлі в реальному житті

Для турецької актриси Мер'єм Узерлі роль Хюррем Султан у серіалі "Величне століття" стала великою вдачею, однак цей шанс прославитися коштував їй багато чого.

На перший погляд, шанси Мер’єм Узерлі отримати роль у “Величному столітті” зводились до нуля. Проєкт знімався у Туреччині, а актриса жила в Німеччині, там народилась і виросла, хоча в її жилах тече турецька кров від батька. Мер’єм зовсім не говорила турецькою мовою, однак її зовнішність та харизма зробили свою справу і вона отримала головну роль Хюррем Султан.

Як і її героїня, Узерлі зіштовхнулася з холодністю до себе під час знімального процесу, їй довелося так само вивчати нову для себе мову як і Роксолані.

Перші тижні вмирала від самотності. Я нікого там не знала, окрім тих, з ким працювала. Я мало не збожеволіла

,- згадувала актриса.

Хто міг зіграти роль Хюррем-Султан замість Мер'єм Узерлі
Мер’єм Узерлі розповіла, як до неї на зйомках ставилися актори Величного століття

Становище Мер’єм зміцнилося завдяки тому, що з акторською роботою вона справлялася блискуче. Наприклад, виконавиця ролі Валіде Султан, Небахат Чехре, була невисокої думки про Узерлі та вважала її надто галасливою, невитриманою і навіть примхливою. Лише через довгу спільну роботу зірка турецького кінематографа змогла хоча б трохи змінити своє ставлення до молодшої колеги.

Однак, затишшя тривало недовго. Коли Мер’єм Узерлі несподівано залишила “Величне століття” у розпал зйомок третього сезону, Небахат вщент рознесла свою екранну невістку. Що стосується взаємовідносин двох актрис, то Узерлі буквально повторила серіальну долю Хюррем Султан, у якої були важкі та натягнуті стосунки зі свекрухою. При цьому в реальній історії все було з точністю до навпаки – Валіде поважала і підтримувала невістку, яка стала єдиною дружиною її сина султана Сулеймана.

Якими насправді були стосунки матері Султана Сулеймана Валіді та її невістки Хюррем Султан
Мер’єм Узерлі розповіла, як до неї на зйомках ставилися актори Величного століття

Також у Мер’єм Узерлі були претензії з приводу гонорарів. Її партнеру по зйомках Халіту Ергенчу платили більше, хоча ролі у обох головні.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?