Другий ефір “Танців з зірками”: кухонний джайв від ревізорші Ольги Фреймут та Іллі, який погано готує

У другому випуску знову не всі учасники змогли вийти на паркет. Ольга Фреймут та Ілля Паздіна все ще на самоізоляції через коронавирус. Тепер вони станцювали джайв на кухні будинку у Фреймут.

На знаменитий паркет Танців із зірками-2020 повинні були вийти 14 зіркових пар. Чи не з’явилася ще Ольга Фреймут і її партнер Ілля Падзіна, так як період самоізоляції ще не закінчений, хоча відчувають вони себе добре. За словами Ольги, в понеділок мають бути результати повторного тестування і якщо вони покажуть негативний результат, в наступну неділю ми побачимо пару в студії.

Ольга Фреймут та Ілля Падзіна
Ольга Фреймут та Ілля Падзіна

Але Ольга та Ілля вдома часу не втрачали і підготували іскрометний джайв. Станцювали вони його прямо на кухні партнерки – дуже просторій, світлій і бездоганно чистій.

Сюжет танцю відповідний – сувора ревізорша прийшла в заклад, їй з кухні принесли гаряче блюдо. Але воно відвідувачці явно не сподобалося і вона захотіла покарати горе-кухаря. А далі – дивіться самі (повна версія танцю – на ютубі шоу “Танці з зірками “.

https://www.instagram.com/p/CE0pk4PBHi1/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

 

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.