Зірка «Мажора» Любов Аксьонова опублікувала своє фото в труні: забобонна публіка зірвалася

Деякі знімки зі знімального майданчика краще не показувати людям зі слабкими нервами.

Так, актриса Любов Аксьонова, яка прославилася епізодичною роллю в серіалі “Мажор “, отримала любов і визнання з боку аудиторії. Після цього проекту на неї буквально обрушилися пропозиції взяти участь в інших рейтингових зйомках, і, звичайно ж, Аксьонова не відмовляється від перспективної роботи.

Іноді через хорошу ролі доводиться залазити навіть в труну

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFXZiNLKFGI%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

Підписала знімок дівчина трохи філософськи, і пояснила суть своєї фотографії.

“Та й труну, на подив, виявився дуже зручним місцем. Втома останніх днів від всіх перельотів, інтерв’ю, підготовок і зйомок накопичилася настільки, що Люба була готова спати з відкритими очима. Чиїсь дбайливі руки стали ніжно поправляли подушку … ” , – резюмувала Любов Аксьонова.

Вона уточнила, що цей знімок може бути не до кінця зрозумілий звичайним людям, але тим, хто пов’язаний зі зйомками, буде зрозуміло і навіть смішно.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".