Ольга Фреймут зізналася, що сама за себе голосує на “Танці з зірками”

Головний ревізор країни Ольга Фреймут дійшла зі своїм партнером Іллею Падзіною до п'ятого прямого ефіру.

Знаменитість так хоче пройти далі, що визнається – сама себе підтримує, і закликає фанатів це зробити.

Оля Фреймут і Ілля Падзіна в четвертому прямому ефірі
Оля Фреймут і Ілля Падзіна в четвертому прямому ефірі

“Голосую за себе і вас закликаю допомогти мені в цій боротьбі “, – говорить Ольга Фреймут в превью до свого виступу на “Танцях з зірками “.

Ольга Фреймут та Ілля Падзіна
Ольга Фреймут та Ілля Падзіна

Нагадаємо, сьогоднішня тема танців – шедеври світового кінематографа. Найгострішим питанням залишається те, чи вийде фаворит проекту Олег Винник зі своєю партнеркою Оленою Шоптенко на сцену, адже у нього, можливо, коронавірус. Про це повідомив ведучий проекту Юрій Горбунов в анонсі ефіру.

Ольга Фреймут в “Танці з зірками”

Ольга Фреймут, Ілля Падзіна і Катерина Кухар
Ольга Фреймут, Ілля Падзіна і Катерина Кухар

Перші два ефіру Ольга та Ілля танцювали дистанційно. Все через те, що у обох учасників був підтверджений діагноз – коронавірус. Однак вони так хотіли танцювати, що виходили з ситуації як могли – танцювали у дворі заміського будинку і навіть на кухні. А коли вони вперше вийшли на паркет, Катерина Кухар не надто задовільно відгукнулася про танці Олі. Тоді Фреймут запропонувала Кухар піти до церкви і покаятися за всі злісні коментарі учасникам шоу.

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.