Вагітна Ілона Гвоздьова викрила «Танці з зірками» в нечесності: Винника та Шоптенко дискваліфікували несправедливо

Author name 5 Жовтня 2020 в 09:10

Поділитися статтею

Шоптенко, Винник та Гвоздьова
Шоптенко, Винник та Гвоздьова

Відома українському глядачеві хореограф Ілона Гвоздьова викрила «Танці з зірками» в несправедливості. Вибула учасниця нового сезону вважає, що Олега Винника та Олену Шоптенко дискваліфікували нечесно.

Головний вовк країни минулого тижня не зміг вийти на паркет разом зі своєю партнеркою через коронавірус — вони обидва його підхопили. Шанувальники сподівалися, що за цей час їм стане краще і пара зможе станцювати хоча б віддалено, однак цього не сталося. Олег вже йде на поправку, чого не скажеш про Олену.

Алена и Олег во время прямого включения в эфир «Танцев»
Олена і Олег під час прямого включення в ефір «Танців»

Під час прямого включення вона сказала, що лікарі на даний момент забороняють їй будь-які навантаження. Якщо раніше вона в подібних випадках нікого не слухала, то в цей раз все набагато серйозніше:

«Мені дуже боляче дивитися, що всі танцюють, а ми ні», — сказала Шоптенко.

Олег Винник та Олена Шоптенко танцюють віденський вальс
Олег Винник та Олена Шоптенко танцюють віденський вальс

За правилами шоу, учасники можуть пропустити тільки один прямий ефір за станом здоров’я, а для героїв нашої сьогоднішньої статті це вже не вперше, тому результат очевидний.

У коментарях до прощальної з «Танцями» публікації Олени відзначилася інша учасниця восьмого сезону Ілона Гвоздьова, яка танцювала з Дмитром Танковичем.

Дмитрий Танкович и Илона Гвоздева
Дмитро Танкович та Ілона Гвоздьова

Вони, до речі, першими покинули проект за результатами глядацького голосування, а причиною цього танцівниця називає неготовність людей мислити ширше і перестати всіх засуджувати. Справа в тому, що Ілона з’явилася на паркеті на пізніх термінах вагітності, що і викликало несхвалення публіки.

Що стосується вигону Шоптенко і Винника, то Гвоздьова вважає його нечесним, оскільки до цього дві пари по два тижні сиділи на самоізоляції через COVID-19, але нікого з них не дискваліфікували.

Комментарии Илоны Гвоздевой к посту Алены Шоптенко
Коментарі Ілони Гвоздьової до посту Олени Шоптенко

Плюси в цій ситуації Ілона теж знайшла:

«Альончик, зате тепер всі переможці минулих сезонів сидять по домівках і дали дорогу і шанс іншим перемогти. Тепер ми точно їм не заважаємо усі. Ні ти, ні я, ні Женя Кот», — звернулася вона до Шоптенко.

Коментарій Ілони Гвоздьової до посту Олени Шоптенко також відмітив Женя Кот
Коментарій Ілони Гвоздьової до посту Олени Шоптенко також відмітив Женя Кот

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею